Dominika - sedí k Vám karmické zatížení?

Anonymní
28.7.19 00:40

Dominika - sedí k Vám karmické zatížení?

Ráda bych se zeptala žen/dívek, jak jsou spokojené se svým jménem - Dominika.
Velmi mě zajímá, zda ke jménu sedí jeho karmické zatížení?

O karmickém zatížení jména jsem nic nevěděla, dala jsem ho dceři (momentálně jsme v porodnici) a mám z toho teď nepříjemné pocity. Kdyby mi to neřekli, tak se mi žije líp, takhle na to musím pořád myslet. Rozhodně ji nechci zkazit život, ale zase nejsem typ člověka, který věří v něco nadpřirozeného, numerologii atd atd.

Tak já Vám nevím?!

Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28.7.19 02:29
:zed: :zed: :zed: :pocitac:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
28.7.19 03:17

Jake ma karmicke zatizeni? A plati to i na kluka? Mam Dominika. A tohle slysim prvne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.19 03:21

@Nieves1 platí to na holku. Také to slyším prvně. Rypava maminka v porodnici si dala zabrat a pořádně mi to vysvětlila :( Je to krásný jméno!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.19 03:21

Záležet ne zabrat

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.19 03:23

@Pan Svobodomyslny máte pravdu :palec: :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
5998
28.7.19 05:28

Ma teta vybirala jmeno dle toho a jeste jinych veci. Ja dala detem jmena, mtera se mi libi. ;) a jake karmicke zatizeni ma Dominika? ;) ty to prosimte neres, jsi hormon :mrgreen: uzivej miminka :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.7.19 05:29

Jde o to, jestli tomu věříte. Paní Vám také měla vysvětlit, že sice toto jméno může mít karmické zatížení, ale pak také záleží jaké má příjmení. Příjmení může celé jméno trochu upravit a pak to třeba není tak hrozné. Znám lidi se jmény a vypočtením karmického zatížení a bohužel to sedí jako pr*del na hrnec :roll:
Paní je blbá a neměla se Vám do toho co plést, očividně Vás to nahlodalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6421
28.7.19 06:19

Když se nad tím člověk zamyslí, (jak by asi tak shluk nějakých písmen mohl ovlivňovat osud) přijde jistě na to, že to je naprostý nesmysl. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
167
28.7.19 06:38

Jednu Dominiku znám a je to úspěšná slečna. Sportuje, nedávno dokončila nelehkou VŠ. Mezi lidmi oblíbená. Tak to asi taková hrůza nebude. 8) Nenechte si kazit radost z miminka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.19 06:51

Všem moc děkuju za reakce. Prý má skoro to nejhorší, ještě jsem to i googlila 8o já normálně na nic podobného nevěřím, tak budu pokračovat dál. musím na to přestat myslet a je to. Když už, tak jsem měla víc zjišťovat před porodem a zařídit se dle toho👍

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.19 06:52

@Jareach 🤗děkuju, to jsem potřebovala slyšet😊

• Citovat
  • Nahlásit
28.7.19 06:54
@Anonymní píše:
Ráda bych se zeptala žen/dívek, jak jsou spokojené se svým jménem - Dominika.
Velmi mě zajímá, zda ke jménu sedí jeho karmické zatížení?

O karmickém zatížení jména jsem nic nevěděla, dala jsem ho dceři (momentálně jsme v porodnici) a mám z toho teď nepříjemné pocity. Kdyby mi to neřekli, tak se mi žije líp, takhle na to musím pořád myslet. Rozhodně ji nechci zkazit život, ale zase nejsem typ člověka, který věří v něco nadpřirozeného, numerologii atd atd.

Tak já Vám nevím?!

Děkuji.

Jak pisou…nezalezi ciste jen na jmene. Je tu i prijmeni, take datum narozeni velmi dulezity a postaveni planet - astrologie, aj. Neni Dominika jako Dominika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11696
28.7.19 07:05

Hele, na svět duse kde s nějakým karmickým zatížením každá. Výběrem jména to neovlivnis. Jako že das dceri jméno Dominika a podelas jí život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2232
28.7.19 07:25

Přemýšlím, jestli vůbec chci vědět, co za nesmysl je karmické zatížení :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu