Dominika - sedí k Vám karmické zatížení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 00:40
Dominika - sedí k Vám karmické zatížení?

Ráda bych se zeptala žen/dívek, jak jsou spokojené se svým jménem - Dominika.
Velmi mě zajímá, zda ke jménu sedí jeho karmické zatížení?

O karmickém zatížení jména jsem nic nevěděla, dala jsem ho dceři (momentálně jsme v porodnici) a mám z toho teď nepříjemné pocity. Kdyby mi to neřekli, tak se mi žije líp, takhle na to musím pořád myslet. Rozhodně ji nechci zkazit život, ale zase nejsem typ člověka, který věří v něco nadpřirozeného, numerologii atd atd.

Tak já Vám nevím?!

Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pan Svobodomyslny
Povídálka 35 příspěvků 28.07.19 02:29
:zed: :zed: :zed: :pocitac:
Nieves1
Povídálka 11 příspěvků 28.07.19 03:17

Jake ma karmicke zatizeni? A plati to i na kluka? Mam Dominika. A tohle slysim prvne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 03:21

@Nieves1 platí to na holku. Také to slyším prvně. Rypava maminka v porodnici si dala zabrat a pořádně mi to vysvětlila :( Je to krásný jméno!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 03:21

Záležet ne zabrat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 03:23

@Pan Svobodomyslny máte pravdu :palec: :roll:

kve-tinka
Kelišová 5351 příspěvků 4 inzeráty 28.07.19 05:28

Ma teta vybirala jmeno dle toho a jeste jinych veci. Ja dala detem jmena, mtera se mi libi. ;) a jake karmicke zatizeni ma Dominika? ;) ty to prosimte neres, jsi hormon :mrgreen: uzivej miminka :srdce:

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 347 příspěvků 28.07.19 05:29

Jde o to, jestli tomu věříte. Paní Vám také měla vysvětlit, že sice toto jméno může mít karmické zatížení, ale pak také záleží jaké má příjmení. Příjmení může celé jméno trochu upravit a pak to třeba není tak hrozné. Znám lidi se jmény a vypočtením karmického zatížení a bohužel to sedí jako pr*del na hrnec :roll:
Paní je blbá a neměla se Vám do toho co plést, očividně Vás to nahlodalo.

Fíková
Kelišová 6134 příspěvků 28.07.19 06:19

Když se nad tím člověk zamyslí, (jak by asi tak shluk nějakých písmen mohl ovlivňovat osud) přijde jistě na to, že to je naprostý nesmysl. ;)

Jareach
Kecalka 144 příspěvků 28.07.19 06:38

Jednu Dominiku znám a je to úspěšná slečna. Sportuje, nedávno dokončila nelehkou VŠ. Mezi lidmi oblíbená. Tak to asi taková hrůza nebude. 8) Nenechte si kazit radost z miminka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 06:51

Všem moc děkuju za reakce. Prý má skoro to nejhorší, ještě jsem to i googlila 8o já normálně na nic podobného nevěřím, tak budu pokračovat dál. musím na to přestat myslet a je to. Když už, tak jsem měla víc zjišťovat před porodem a zařídit se dle toho:thumbsup:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 06:52

@Jareach :hugging:děkuju, to jsem potřebovala slyšet:blush:

monique1112
Stálice 72 příspěvků 28.07.19 06:54
@Anonymní píše:
Ráda bych se zeptala žen/dívek, jak jsou spokojené se svým jménem - Dominika.
Velmi mě zajímá, zda ke jménu sedí jeho karmické zatížení?

O karmickém zatížení jména jsem nic nevěděla, dala jsem ho dceři (momentálně jsme v porodnici) a mám z toho teď nepříjemné pocity. Kdyby mi to neřekli, tak se mi žije líp, takhle na to musím pořád myslet. Rozhodně ji nechci zkazit život, ale zase nejsem typ člověka, který věří v něco nadpřirozeného, numerologii atd atd.

Tak já Vám nevím?!

Děkuji.

Jak pisou…nezalezi ciste jen na jmene. Je tu i prijmeni, take datum narozeni velmi dulezity a postaveni planet - astrologie, aj. Neni Dominika jako Dominika.

jessikka
Extra třída :D 11230 příspěvků 28.07.19 07:05

Hele, na svět duse kde s nějakým karmickým zatížením každá. Výběrem jména to neovlivnis. Jako že das dceri jméno Dominika a podelas jí život.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1945 příspěvků 28.07.19 07:25

Přemýšlím, jestli vůbec chci vědět, co za nesmysl je karmické zatížení :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama