Domov duchodcu - Jizni Cechy

Anonymní
21.11.20 22:21

Domov duchodcu - Jizni Cechy

Ahoj,

potrebuji poradit. Mam stare prarodice (oba pres 90). Az do nedavna byli sobestacni. Babicka ma ale silnou demenci, deda tento tyden spadl a ma zlomeny krcek. Pomahala jim moje maminka (pred mesicem prodelala covid a stale jeste neni v poradku).
Je to vse cerstve, ale je nam jasne, ze v domacim prostredi se nedokazeme o ne postarat. Hledame tedy pro ne domov duchodcu v Jiznich Cechach.
Jak dlouho myslite, ze to potrva? Da se neco najit, aby tam vzali oba dva, tedy lezici pacient a demence?
Stalo se to vsechno tak nejednou. Vubec nevim, co ted delat a jsem zoufala.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11
21.11.20 22:33

Ahoj, slyšela jsem, že trvá dlouho než vám žádost přijmou.. U vás to ale může být jinak. Informujte se, popřípadě zkontaktujte. Za to nic nedáte. Snad vám to koronavirus nezkomplikuje. :( přeji vám a celé vaší rodině hodně štěstí. :,( :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
21.11.20 22:36

Musíte je obvolat, ale nevím jestli budou chtít teď v době covidu přijímat nové klienty. Jinak čekačka je dlouhá. Pokud se o ně nemůžete starat, kontaktujte sociální pracovnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 22:41

Dekuji moc. Je to hrozna doba…mam opravdu o ne strach.
Dedecek je zatim v nemocnici a nevime kdy ho presne pusti.
Obvolavat budeme hned v pondeli. Snad mame nejakou sanci.

• Citovat
  • Nahlásit
866
21.11.20 22:54

Dědovi je 92, tři domovy důchodců zamítli žádost, že mají plno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
750
21.11.20 23:02

My měli babi U Hvizdala, zkuste. Byli výborní. Vedle je soukromé Alzheimer centrum, tam nevím. Vše CB.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama