Domov mládeže v Olomouci kde může mít dítě zvíře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 09:50
Domov mládeže Olomouc, kde může mít dítě zvíře?

Dobrý den
Je mi 14 a to znamená, že příští rok už půjdu na intr. Chci se jenom zeptat jestli nevíte o nějakém, kde si můžu vzít zvíře. Konkrétně psa, malého Jack Russell. Slyšela jsem, že můžu akorát když jsem na veterine, tak se ptám jestli tu někdo o tom neví něco víc :oops:

Reakce:
Monchichik
Echt Kelišová 8345 příspěvků 13.04.19 10:07

Nevím o tom, že by na jakémkoliv intru mohlo být zvíře, natož pes.

ka2ka
Extra třída :D 14940 příspěvků 13.04.19 10:10

Jack russell není malý pes, a pochybuju že by jsi ho mohla mít na intru :think:

Uživatel je onlinesmajlik345
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 13.04.19 10:28
@Anonymní píše:
Dobrý den
Je mi 14 a to znamená, že příští rok už půjdu na intr. Chci se jenom zeptat jestli nevíte o nějakém, kde si můžu vzít zvíře. Konkrétně psa, malého Jack Russell. Slyšela jsem, že můžu akorát když jsem na veterine, tak se ptám jestli tu někdo o tom neví něco víc :oops:

o veterině vím že tam zvířata mohou být teda, ale jak je to jinde kdoví. Mrkni na stránky tam by to mělo být napsané a nebo napsat email.
Ale celkově myslím že mu bude doma líp než v cizím prostředí na tebe čekat než přijdeš

stinga
Kelišová 6422 příspěvků 2 inzeráty 13.04.19 17:36

Na internátech určitě nejsou nikde žádná zvířata povolena, veterinární internát teda neznám

sagina
Echt Kelišová 7958 příspěvků 13.04.19 20:43
@stinga píše:
Na internátech určitě nejsou nikde žádná zvířata povolena, veterinární internát teda neznám

moje holka studuje obor ekologie a životní prostředí a je na intru. pravda, zvířata tam mít nesmějí, nicméně ještě nedávno mohli chovat drobnou havěť (např. morčata) i na intru. a škola, o které uvažovala původně, je zemědělka a tam by mohla mít zvíře. ale tedy nebylo by ubytované na intru na pokoji, ale ve školních prostorách. konkrétně se tam psalo o psech, ale tuším šlo ubytovat i králíky.

stinga
Kelišová 6422 příspěvků 2 inzeráty 13.04.19 21:58

@sagina no teda pes, který by byl ubytovaný ve škole, kde třeba od 16 odpoledne do 8 rána nikdo není, tak to je regulérní týrání zvířat, pes je smečkové zvíře a potřebuje blízkost svého pána, morčatům těm to tak nevadí, pokud jsou aspoň po dvou

sagina
Echt Kelišová 7958 příspěvků 13.04.19 22:06

@stinga ve škole jako na školním statku. ale na té škole nakonec „náš“ obor neotevírali, takže jsme se tam ani nebyli podívat, takže nevím, jak to tam vypadá doopravdy.

Váš příspěvek
Reklama