Domovní ČOV nebo septik?

3072
19.9.19 18:52

Domovní ČOV nebo žumpu

Ahoj. Potřebovala bych nejlíp radu od těch co se rozhodly pro domovní čistírnu. Jak jste sní spokojené? Jak vyjde počáteční investice, údržba? Není problém když odjedete na dovolenou, že čovka není „krmená“? Funguje vám vsak? V případě že by průzkum vyšel pozitivně, stejně mám obavy aby se mi nezaplavovala zahrada, aby nebyla mokrá. Vsak od čovky by byl asi před domem, dešťová zas za domem.
U žumpy si zas říkám že vyvážení třeba co dva tři měsíce taky nevyjde zrovna výhodněji..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20288
19.9.19 19:26

@Pennya pokud odvod vody budeš mít dost hluboko a proložený kamením tak se ti zahrada nezaplaví, jinak s čov jsme spokojený

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4633
19.9.19 20:44

@Pennya ahoj moje rodiče mají čov jsou s ní spokojeni, ale musí byt zapnuta stále i když odjedeš na dovolenou aby se to tam vevnitř míchalo jinak se ucpe. Musíte vybrat čov podle počtu členů rodiny, když vezmete větší pak by špatně fungovala. Rodiče dali 10 let zpátky 80tis i s výkopem a usazenim. "Čistou vodu " z čističky maji odvedenou do kanalizace. Jinak zkus mrknout na fb do skupiny stavíme svepomoci. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat