Reklama

Donutí jiná partnerka muže jít na sexuologii?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 16:04
Donutí jiná partnerka muže jít na sexuologii?

Myslíte že je možné aby jiná partnerka donutila muže jít na sexuologii po několikalé impotenci? Zarytě to odmítal a nechtěl o tom ani slyšet. Muž 47 let. Měl z toho velké trauma.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 16:14

Nemusí vůbec nutit, rád to z vlastní vůle udělal pro ni/ně, stála mu za to, chtěl to strasně moc zažít ;) Intimní, proto anonym.

tininas
Zasloužilá kecalka 834 příspěvků 23.08.18 16:27
@Anonymní píše:
Myslíte že je možné aby jiná partnerka donutila muže jít na sexuologii po několikalé impotenci? Zarytě to odmítal a nechtěl o tom ani slyšet. Muž 47 let. Měl z toho velké trauma.

Příspěvek upraven 23.08.18 v 19:16

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 23.08.18 16:33

To by měl chtít udělat i pro současnou partnerku. Hlavně pro současnou.

Pokud jsi Ty ta současná a on to nechce řešit, tak poslední,co ještě může zabrat je mu zdůraznit, že může být zaskakován někým jiným. A že k němu budeš mít snahu být ohleduplná a budeš to dělat s někým, kdo bude jen na to jedno.
Bohužel dost chlapů si myslí, že když nemůžou, tak se s tím musí partnerka/manželka vyrovnat. Jenže nemusí. Podle toho to dopadá.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 23.08.18 16:38

Jestli jsi ty ta minulá partnerka a víš, že pro tu, co má teď to udělal, tak mu došlo, že mu hrozí opuštění od nové partnerky a více se bál to neřešit.
No, možná škoda pro tu předchozí a možná taky ne, když k ní byl lhostejný.
Stejně je otázka jak moc se zlepšil po tak dlouhé impotenci. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 17:54

Jsem ta minulá a vím že do mě byl moc zamilovaný a trápil se,ale jak to u chlapů bývá nechtěl jít na sexuologii,prostě ješitnost:-)).A jeho expřítelkyně i exmanželka si obě musely najít milence.Léta neměl sex předemnou:-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 18:01
impotent

Tak ten koho myslím já by to nikdy neudělal,je to takový zamindrákovaný chudák :lol: A dotyčná asi partnerka podle mé dedukce zoufalka a na peníze…nic jiného z toho to muže totiž nemá :lol: On to totiž nebyl žádný borec asi ani předtím i jako kluk…co mi říkal :lol:Plánoval dlekosáhlou budoucnost,byl u mě nastěhovaný,pře­dělával mi byt,kupoval auto,drahé hotely,dovole­né…protože nemohl v sexu :lol: .No aspoň jsem z něho měla tohle :lol:Byl totálně neschopný chudáček :lol:

jege
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 23.08.18 18:28
@Anonymní píše:
Tak ten koho myslím já by to nikdy neudělal,je to takový zamindrákovaný chudák :lol: A dotyčná asi partnerka podle mé dedukce zoufalka a na peníze…nic jiného z toho to muže totiž nemá :lol:Plánoval dlekosáhlou budoucnost,byl u mě nastěhovaný,pře­dělával mi byt,kupoval auto,drahé hotely,dovole­né…protože nemohl v sexu :lol: .No aspoň jsem z něho měla tohle :lol:Byl totálně neschopný chudáček :lol:

Takže mi z toho vyplývá, že jsi také zoufalka a na peníze aneb jaký šel, takovou našel, ale on je mi tak nějak sympatičtější! :mrgreen:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 23.08.18 18:32
@jege píše:
Takže mi z toho vyplývá, že jsi také zoufalka a na peníze aneb jaký šel, takovou našel, ale on je mi tak nějak sympatičtější! :mrgreen:

Vidim to velmi podobne, vice k politovani je ta dorota, ktera si necha zrekonstruovat byt atd. a dotycnemu se vysmiva. On to mozna s pomoci viagry a rozumne zenske (ktera ho bude pritahovat) da, ale tahle ten charakter nezmeni.

jege
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 23.08.18 18:40

@vonajebohyne To jsem se ještě dost krotil, abych to nenapsal víc peprněji! :pocitac:

tronelka
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 23.08.18 19:09
@Anonymní píše:

Mozne to je, kdyz to s nim bude lepe umet, dokaze ho zmanipulovat, tak co by ne.

Slami
Nováček 10 příspěvků 23.08.18 19:19

Kdybych byla na peníze, byla bych s ním ještě teď a útrpně se snažila se netvářit znechuceně když mi pořád opakoval dokola „To půjde miláčku uvidíš“…už jen to že mi pořád píše a jezdí za mnou skoro 100km a svěřuje se mi, vypovídá o jeho charakteru. Proto si ho už ani nemůžu vážit. Tvrdí jak je do mě zamilovaný a ta chuděrka si myslí totéž. Je mi jí líto. Má firmu takže často jezdí. I když má času dost málo.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 23.08.18 21:12
@Anonymní píše:
Jsem ta minulá a vím že do mě byl moc zamilovaný a trápil se,ale jak to u chlapů bývá nechtěl jít na sexuologii,prostě ješitnost:-)).A jeho expřítelkyně i exmanželka si obě musely najít milence.Léta neměl sex předemnou:-)

Ten smile na konci bych tam tedy dát nemohla, minimálně z lítosti asi ne. Bylo by mi líto sebe i jeho.
Ale evidentně byl FINANČNĚ POHLEDNÝ a je vidět, že některým to stačí na tak dlouho, dokud je za co utrácet.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 23.08.18 21:14
@Slami píše:
Kdybych byla na peníze, byla bych s ním ještě teď a útrpně se snažila se netvářit znechuceně když mi pořád opakoval dokola „To půjde miláčku uvidíš“…už jen to že mi pořád píše a jezdí za mnou skoro 100km a svěřuje se mi, vypovídá o jeho charakteru. Proto si ho už ani nemůžu vážit. Tvrdí jak je do mě zamilovaný a ta chuděrka si myslí totéž. Je mi jí líto. Má firmu takže často jezdí. I když má času dost málo.

Potřeboval by hlavně psychologa a pak by věděl, že potřebuje sexuologa, neurologa, urologa … a bůh ví co ještě.
Když si ho nevážíš, tak mu vrať prachy, co nacpal do Tvého bytu … atd.

Akinee
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 23.08.18 22:31
@jege píše:
Takže mi z toho vyplývá, že jsi také zoufalka a na peníze aneb jaký šel, takovou našel, ale on je mi tak nějak sympatičtější! :mrgreen:

No. Mi taky. :?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >