Dopadne to těhotenství konečně dobře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kat9
Povídálka 29 příspěvků 19.01.19 22:36
Dopadne to někdy dobře?

Ahojda :) prosím o uklidnění těch, co si zažili to, co já… Mám za sebou ZT v 11.tt s revizí (6/2018) a SP v 8.tt (10/2018). Nyní jsem zjistila, že jsem těhotná znovu ❤ mám strach, aby to neskončilo jako předešlá těhotenství… nutno podotknout, že máme s manželem zdravého syna… je mi zle, občas pálí žáha, všechno nasvědčuje těhotenství… těhu testy krásně sílí, ale ve mně je stále hrozný strach… zažili jste to některá? Dopadlo těhotenství dobře? Děkuji za každou odpověď :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 7624 příspěvků 19.01.19 22:44

Zažila, loni 2 SP, teď potřetí těhotná a zdá se zdárně (22tt) :mavam: ale ten strach je tu pořád a hrozný, při každém píchnutí a to už jsem za půlkou a cítím silné pohyby…

kat9
Povídálka 29 příspěvků 19.01.19 22:46

@Kriss Tina Děkuju! To je asi to, co potřebuju slyšet/číst… můžu se zeptat, jestli jso byla na nějakém vyšetření před otehotnenim a nebo jestli tě teď v těhu víc hlídali? Váhám kdy zavolat dr, mám zatím jen 2 dny zpoždění…

Kriss Tina
Echt Kelišová 7624 příspěvků 19.01.19 22:50

@kat9 na vyšetření jsem nebyla, taky už mám doma jednoho syna, takže se dr přikláněla k tomu že to byla prostě 2× blbá náhoda. Ze začátku mě nehlídali nijak zvlášť, bylo mi zle tak sem byla doma i kuli náročné práci, až od 13tt mě hlídají víc protože se mi objevil hematom co prasknul, tak sem ležela v nemocnici a od té doby jsem na rizikovém, ale musím zaklepat, že krom téhle komplikace to probíhá v pohodě ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 22:51

ja uplne to stejne, zamlkle a o rok pozdeji spontanni potrat…treti tehotenstvi bez problemu a rok po porodu jsem byla znovu tehotna…mladsi ted oslavil dva roky a ja zase naopak resim antikoncepci :) prvni tehotenstvi jsem byla vydesena z kazdeho pichnuti…no a to druhe vlastne taky…zvlastni peci u lekare jsem nemela, prvni kontrola probehla vzdy az v 8.tt, moje doktorka vzdy cekala, az bude videt srdicko…to mi trosku vadilo, ale je pravda, ze driv by maximalne zjistila mimodelozni, ktereho jsem se nebala…

kat9
Povídálka 29 příspěvků 19.01.19 22:55

@Kriss Tina Mě právě už dr chtěla poslat, už jsem i objednaná na hematologii, ale tohle těhotenství prostě přišlo nečekaně… když jsme se snažili, byl to problem a teď… jako blesk z čistého nebe :lol: tak se modlím aby vše dopadlo jak má, k dr asi zavolám po týdnu zpoždění a uvidím na kdy mě objedná :srdce: jen se bojím jak se na mě bude koulat… za sebou 2 potraty, objednana na vyšetření a přijdu s tím, že jsem zase těhotná… :/

kat9
Povídálka 29 příspěvků 19.01.19 22:56
@Anonymní píše:
ja uplne to stejne, zamlkle a o rok pozdeji spontanni potrat…treti tehotenstvi bez problemu a rok po porodu jsem byla znovu tehotna…mladsi ted oslavil dva roky a ja zase naopak resim antikoncepci :) prvni tehotenstvi jsem byla vydesena z kazdeho pichnuti…no a to druhe vlastne taky…zvlastni peci u lekare jsem nemela, prvni kontrola probehla vzdy az v 8.tt, moje doktorka vzdy cekala, az bude videt srdicko…to mi trosku vadilo, ale je pravda, ze driv by maximalne zjistila mimodelozni, ktereho jsem se nebala…

Děkuju, snad to tak bude i u nás :heart:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 22:59

Drzim palce, prochazite spatnym obdobim… :( co vam na tehotenstvi reknou nereste, snazeni vam nezkazali, ne? Urcite uz to ted dopadne dobre

Kriss Tina
Echt Kelišová 7624 příspěvků 19.01.19 22:59

@kat9 já to měla podobné, když sme se snažili tak nic a jak sem to vypustila, nastoupila do nové práce tak po týdnu 2 čárky :mrgreen: mě dr vyšetření nabízela, ale já odmítla s tím že to zkusíme ještě jednou a kdyby to nevyšlo ani potřetí tak by mě poslala na genetiku… Já šla asi v 7tt a už bylo vidět i srdíčko :)

kat9
Povídálka 29 příspěvků 19.01.19 23:02
@Anonymní píše:
Drzim palce, prochazite spatnym obdobim… :( co vam na tehotenstvi reknou nereste, snazeni vam nezkazali, ne? Urcite uz to ted dopadne dobre

Nene, nezakázali… moc děkuji, opora se hodí :srdce:

kat9
Povídálka 29 příspěvků 19.01.19 23:05

@Kriss Tina Na genetiku jsem se s manželem měla taky objednat, ale pracuje ve světě a já nevím kdy se vrátí, takže jsem čekala na toto info, abych to mohla udělat :) no já to taky vypustila, říkala jsem si „čeká nás teď spoustu vyšetření…“ no a bylo :D já byla s prvním synem 5+3 a už blikalo srdíčko :) mám strach, ale snažím se věřit…

Kriss Tina
Echt Kelišová 7624 příspěvků 19.01.19 23:09

@kat9 určitě to dopadne dobře :hug: ty první 2 byly prostě náhoda a dotřetice to určitě vyjde ;)

kat9
Povídálka 29 příspěvků 19.01.19 23:11

@Kriss Tina Děkuju, doufám v to :relaxed:

Ennny
Závislačka 2575 příspěvků 19.01.19 23:51

Potratila jsem jenom jednou, ale u dalšího jsem se bála každého píchnutí, každé kapky krve s každou blbosti jsem byla na pohotovosti, ale nikdy mi nikdo nic neřekl naopak mě chápali že mám strach, já teda ještě 3* skončila v nemocnici na kapackach, do toho abnormálně zkrácený čípek špatná hematologicka stránka a starší dcera doma, takže rizikac jak Brno a stejne se narodil o měsíc driv…tobě držím palce ať je všechno jak má být :kytka:

kat9
Povídálka 29 příspěvků 19.01.19 23:55

@Ennny Fuuuha, měla jsi to teda náročné :O děkuju moc :srdce: věřím a doufám

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >