Dopis a zahájení řízení o nároku PPM

Anonymní
27.4.21 15:20

Dopis a zahájení řízení o nároku PPM

Ahoj, prosím dostal někdo dopis a zahájení řízení o nároku PPM? Za jak dlouho jste dostali peníze a nebo dopis, že nárok nemáte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4320
27.4.21 15:55

Žádný dopis mi nepřišel… mají 30 dni na vyřízení žádosti od přijetí všech potřebných dokumentů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.21 16:13

@Anik6 to jsem si právě také myslela, ale přišel mi dopis skoro po dvou měsících čekání, že teprve zahájili řízení proto se ptám jestli někdo nemá zkušenost :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
63693
27.4.21 16:35

Žádný dopis, peníze na účet. I ukončení je ve zprávě na účtu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8328
27.4.21 19:23

Žádný dopis nechodí. Nebudeš tam mít spíš nějakej problém? Máš určitě nárok na PPM?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.21 20:02

@JancaS84 co jsem volala na Ossz tak mi paní řekla, že by tam nárok být měl. Každopádně jsem žádost odevzdala 12.2. A až dneska mi přišel dopis plný paragrafů a jediný co jsme z toho vydedukovali je, že až od dnešního dne je zahájeno řízení o nároku o PPM tak mě právě zajímá jestli někdo na tom byl stejně protože co si budem už 3 měsíce bez peněz není super :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
8328
27.4.21 22:25
@Anonymní píše:
@JancaS84 co jsem volala na Ossz tak mi paní řekla, že by tam nárok být měl. Každopádně jsem žádost odevzdala 12.2. A až dneska mi přišel dopis plný paragrafů a jediný co jsme z toho vydedukovali je, že až od dnešního dne je zahájeno řízení o nároku o PPM tak mě právě zajímá jestli někdo na tom byl stejně protože co si budem už 3 měsíce bez peněz není super :nevim:

Tak to je divný. Já jsem taky právě čekala na peníze 3 měsíce a až sem tam zavolala kde je problém tak mě paní řekla, že tam nemá od zaměstnavatele přílohu. Tak sem volala účetní ať to pošle znovu. Ale dopis mě nepřišel. Pak až rovnou peníze za 3 měsíce dohromady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.21 00:48

@JancaS84 u mne je to teda spíš o štěstí když se dovolám a něco mi ty paní řeknou většinou je to jen odpověď pošlete žádost a uvidíme.. no poslala jsem a už 3 měsíce čekám na peníze a místo toho jsem dostala nějaký dopis kterému nejde ani rozumět :zed: :zed: už jsem úplně hotová :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat