Dopis pro manžela - ano či ne

Anonymní
20.2.20 05:04

Dopis pro manžela- ano či ne

XXX

Příspěvek upraven 22.02.20 v 06:54

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

2665
20.2.20 05:08

Ukončím skoro 15 let života dopisem, no nevím. :nevim:

• Nahlásit
Anonymní
20.2.20 05:10
@Nowuka2 píše:
Ukončím skoro 15 let života dopisem, no nevím. :nevim:

já už tuto situaci řeším víc než půl roku s ním, a stále se to nepohlo z místa, už nevím z které do které

• Nahlásit
5110
20.2.20 05:23

Tak asi odcházet nechce? Odejdi ty, když se chceš rozejít.

• Nahlásit
3027
20.2.20 05:26

Mne to prijde „krasne“. Ja taky zazivala krizi, memu chlapovi stacilo rict, ze nejsem stastna. Jako by dostal facku a vzpamatoval se. Ja bych mu ten dopis dala. :potlesk:

• Nahlásit
Anonymní
20.2.20 05:26

@vendulaaa já odejít nemůžu, bydlíme v dvougeneračním domě u mých prarodičů.
Bojím se že nechce odejít jen kvůli pohodlí které zatím má, já peru, vařím, uklízím, starám se o něj, a on v pohodičce, v klídečku si řeší „svoje“…

• Nahlásit
3027
20.2.20 05:27

@vendulaaa to jsou rady. Sbali veci a se dvema detmi odejde. Nabizi mu velmi vstricny krok, ktery jen tak nejaka z nas nedokaze. Nevime nic o jejich vztahu. Treba ji podvadi, ona odejde a prenecha barak milence :potlesk:

• Nahlásit
Anonymní
20.2.20 05:28

@elinka90 @vendulaaa jinak, rozejít se je to poslední co bych chtěla… ale žít s někým, kdo je se mnou jen na „přechodnou“ dobu než děti povyrostou/zbavíme se finančních závazků… to je málo

• Nahlásit
3566
20.2.20 05:28
@Anonymní píše:
@vendulaaa já odejít nemůžu, bydlíme v dvougeneračním domě u mých prarodičů.
Bojím se že nechce odejít jen kvůli pohodlí které zatím má, já peru, vařím, uklízím, starám se o něj, a on v pohodičce, v klídečku si řeší „svoje“…

Utni servis.

• Nahlásit
Anonymní
20.2.20 05:29

@elinka90 nevěra zatím ani u jednoho z nás neproběhla/tedy on to tvrdí/. Já popravdě na to nikdy ani nepomyslela, myslela jsem že to je navždy

• Nahlásit
Anonymní
20.2.20 05:31

@Akinee toho se bojím…protože to může ještě urychlit jeho odchod pokud se o něj nebudu starat.

• Nahlásit
Anonymní
20.2.20 05:35

On má teď období kdy si myslí že je všechno špatně, že celej život kterej prožil byl blbě. Kouká se po mladých holkách/ o 2 dekády mladší/. Podle mě to je krize středního věku. Chce si dokázat že ještě nepatří do starýho železa. Když je doma tak v podstatě normálně komunikujeme, já se ho snažím chválit když je za co… snažím se to řešit
Myslím ale že když na něj vybafnu že vím že je v krizi středního věku tak si to nepřipustí, já budu ta špatná co nic nechápe…

• Nahlásit
5830
20.2.20 05:44

Souhlasím s tím zrušením pohodlí a full servisu.
Ten dopis je sice hezky napsaný, ale dala bych ho až jako úplně poslední možnost. Prvé bych mu to vše zkusila říct do očí. A to mi neříkej, že když chlapa pozveš do restaurace např. Nebo si dáte doma večer sklenku vína, a začneš mu děkovat za společné chvíle za to, co ti dal,…, že nebude poslouchat…
Myslím, že takové vyznání mu může otevřít oči. (I když nutně nemusi :nevim: )

Dopis působí dojmem, že se chceš vyhnout konfrontaci

Držím palce.

• Nahlásit
Anonymní
20.2.20 05:47

@Mičule trošku se konfrontace už bojím. Proběhla měkolikrát a on pořád odpovídá tak neurčitě. Většinou řekne že si pravdu musí najít každej v sobě, nebo že
se nemám ptát na to co se nechci dozvědět…on neustále prostě mlží.. a mě život v té nejistotě drtí

• Nahlásit
Anonymní
20.2.20 05:49

Ohledně toho fullservisu… nechci aby jsme si dělali zle, přece jen máme spolu děti, budeme spolu ještě muset komunikovat kdyby došlo na rozvod

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama