Moje žena si dopisuje s cizími muži

Anonymní
4.12.18 13:55

Dopisování s cizími muži

Dobrý den, ahoj všem, mám takový dotaz, vlastně ani nevím jak položit otázku, má žena má potřebu si psát s jinými muži, o svých fantaziích a podobně, ale vše zůstane jen u psaní máte to nějaká podobně??? prý jí ta představa vzrušuje!!!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
12006
4.12.18 14:27

Protože potřebuje aby ji někdo obdivoval, flirtoval s ní, dvořil se jí a mluvit společně o svých fantaziích a zkoušet je realizovat.

Pokud je to tvoje partnerka tak si ji prostě potřebuješ víc všímat, jinak si tuto nenaplněnou ptořebu zajistí z jiných zdrojů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.18 14:44

Ahoj, přesně jak píše paní Ou, potřebuje obdiv a flirt. Taky jsem si to vyzkoušela, když jsme měli s manželem krizi. S nikým jsem si nakonec nesešla, šlo mi jen o zvednutí sebevědomí, stačil mi týden na seznamce

• Nahlásit
  • Citovat
61
4.12.18 14:49

No právě prošli jsme si teď velkou krizí a ona přišla s tímhle, doufám že to časem odezní, sám jsem si uvědomil kde mám přidat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12006
4.12.18 15:03

@Almich prima - je pěkné, že ona teda svoje potřeby dokáže vyjádřit.

Umíš to i ty? Včetně toho aby si ji dokázal předat informaci, že tě její podobné sklony nejspíše zraňují?

Protože na tu krizi jste byli dva - ty máš svých 50% a ona taky. Není to tak, že jeden je zlý padouch a druhý nevinná oběť…

Docela dobrá inspiraci nabízí metoda zvaná nenásilná komunikace, která je založená právě na tom, že je dobré umět rozpoznat svoje potřeby a umět je okolí sdělit tak, aby to slyšelo a vnímalo.

https://obchod.portal.cz/…-komunikace/

držím palce, aby krize posloužila k tomu, že se vám nakonec bude žít mnohem lépe, než před ní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pidlák Povidlový
4.12.18 15:09
@Ou píše:
Protože potřebuje aby ji někdo obdivoval, flirtoval s ní, dvořil se jí a mluvit společně o svých fantaziích a zkoušet je realizovat.Pokud je to tvoje partnerka tak si ji prostě potřebuješ víc všímat, jinak si tuto nenaplněnou ptořebu zajistí z jiných zdrojů.

aha, takže když stávající partner nedělá to, co by chtěla, tak místo toho, aby mu to řekla, co ji chybí, rovnou hledá náhradu?

• Nahlásit
  • Citovat
22512
4.12.18 17:10

Začni se jí víc věnovat. Taky jsem si zažila. V době, kdy se mi ex manžel nevěnoval, nejezdil domu. Taky zustalo jen u psaní .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.18 19:23

Píšu si často, ale spíš jen obecné věci, já na ty virtuální fantazie moc nejsem :) Ale mám ráda ten pocit že se o mě zajímají muži, napíšou jak se mám atd.. ;) i když jsem zadaná, protože nikdy k ničemu jinému nedojde

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.12.18 19:55
@Anonymní píše:
Dobrý den, ahoj všem, mám takový dotaz, vlastně ani nevím jak položit otázku, má žena má potřebu si psát s jinými muži, o svých fantaziích a podobně, ale vše zůstane jen u psaní máte to nějaká podobně??? prý jí ta představa vzrušuje!!!

U nas je to zase obracene… Dela to chlap.. pritom bych udelala co mu na ocich vidim.. nekdy mi prijde ze jsem pro nej totalne nezajimava.. je mi to lito,ale nic s tim nezmuzu

• Nahlásit
  • Citovat
235
6.12.18 07:15

jak si chlap dopisuje s jinyma, tak je to devkar, ale kdyz to dela zena, tak jen potrebuje odbdiv :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.12.18 07:47
@Marek04 píše:
jak si chlap dopisuje s jinyma, tak je to devkar, ale kdyz to dela zena, tak jen potrebuje odbdiv :potlesk:

Vítej na eMiminu :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223

@Marek04

Napadlo mi úplně to samé :D aneb nedělej to, co nechceš aby ti bylo děláno… Opačně by byl už oheň na střeše a 10 založených diskuzí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Má málo práce a hodně peněz a doma blba, kterej neví, jak se k tomu postavit. První co by bylo je to, že by nebyla má žena. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
6.12.18 07:54

tak prvni problem, ze ma doma " debila " (sorry, zakladatel), normalni chlap by ji sebral mobil, promluvil do duse, nastolil nejaky rezim a nebo byj i poslal na mraz.

zitra ti rekne, že se po ceste z obchodu vyspala s taxikarem, trenerem ve fitku a sousedem, ktery si prisel pro 2 vajca a oduvodni to tak, ze ji bylo po tobe smutno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
8.12.18 10:04
@Marek04 píše:
jak si chlap dopisuje s jinyma, tak je to devkar, ale kdyz to dela zena, tak jen potrebuje odbdiv :potlesk:
:lol: :palec:
@Marek04 píše:
tak prvni problem, ze ma doma " debila " (sorry, zakladatel), normalni chlap by ji sebral mobil, promluvil do duse, nastolil nejaky rezim a nebo byj i poslal na mraz.zitra ti rekne, že se po ceste z obchodu vyspala s taxikarem, trenerem ve fitku a sousedem, ktery si prisel pro 2 vajca a oduvodni to tak, ze ji bylo po tobe smutno.
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama