Dopisování si s bývalou v mé přítomnosti

Anonymní
11.11.20 11:22

Dopisování si s bývalou v mé přítomnosti

Ahoj,
otázka do pléna - vadilo by vám, kdyby váš přítel (který k vám přijede strávit večer a noc) psal v době, kdy je s vámi své bývalé přítelkyni, se kterou se rozešel krátce před tím, než začal chodit semnou? Resp. něco mezi námi bylo už chvíli před rozchodem. Řekl mi, že jsou kamarádi a že se s ní baví a bavit bude. Z její strany nevím, jak to je. Ale ok, nejsem fúrie, jen mi přijde krájet nepříjemný a mrzí mě, když se dělám s večeří pro něj u mě doma, zatímco si on píše s ní…
jinak je náš vztah super, ale tohle mě trochu trápí - přeháním, nebo by vám to bylo nepříjemné? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
971
11.11.20 11:27

Mě by bylo blbé, kdyby si psal s kýmkoliv, nekategorizovala bych to na ex, nebo kamarády. Když jsme spolu začínali a dojížděli za sebou, tak jsme ani jeden na telefon nešáhli - pokud nepsali/nevolali rodiče. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17512
11.11.20 11:28

No, jí taky nejspíš vadilo, že ji s tebou podváděl, takže bych to v tuhle chvíli viděla na remízu…
Holka, našla sis charakterního chlapce, co klidně podvádí, tak proč se teď rozčiluješ, že dělá to, na co by jsi měla u něj být zvyklá… ;) Starýho psa novým kouskům nenaučíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 11:28
@leylen píše:
Mě by bylo blbé, kdyby si psal s kýmkoliv, nekategorizovala bych to na ex, nebo kamarády. Když jsme spolu začínali a dojížděli za sebou, tak jsme ani jeden na telefon nešáhli - pokud nepsali/nevolali rodiče. :think:

My se u mě vidíme každý večer, ale tak, že odpoví kamarádům, to ještě uznávám, třeba něco řeší… Ale mrzí mě, když vidím ikonku s jejím jménem. Nejsou nijak dlouho od sebe. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
17512
11.11.20 11:29
@Anonymní píše:
Ahoj,
otázka do pléna - vadilo by vám, kdyby váš přítel (který k vám přijede strávit večer a noc) psal v době, kdy je s vámi své bývalé přítelkyni, se kterou se rozešel krátce před tím, než začal chodit semnou? Resp. něco mezi námi bylo už chvíli před rozchodem. Řekl mi, že jsou kamarádi a že se s ní baví a bavit bude. Z její strany nevím, jak to je. Ale ok, nejsem fúrie, jen mi přijde krájet nepříjemný a mrzí mě, když se dělám s večeří pro něj u mě doma, zatímco si on píše s ní…
jinak je náš vztah super, ale tohle mě trochu trápí - přeháním, nebo by vám to bylo nepříjemné? :nevim:

Radši cituji, kdyby náhodou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4470
11.11.20 11:30

No řešila bych spíš to dopisování, u kterého ty nejsi… když si takhle píše s ní i v tvé přítomnosti, buhví jak si píšou když tam ty nejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5554
11.11.20 11:34

Tak když si začneš s někým kdo nemá doreseny předchozí vztah tak se nediv :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
11.11.20 11:35
@Anonymní píše:
My se u mě vidíme každý večer, ale tak, že odpoví kamarádům, to ještě uznávám, třeba něco řeší… Ale mrzí mě, když vidím ikonku s jejím jménem. Nejsou nijak dlouho od sebe. :nevim:

No comment. Netolerovala bych to.
Ale tak jí podváděl s tebou, tak možná ti slečna oplácí stejnou mincí.
Minimálně s ní udržuje kontakt a to je vždy takový signál zadních vrátek.
Promluvte si narovinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 11:39

Tak na tohle bych si dala pozor. Jsem ve stejné situaci, jen z druhé strany. Jsem bývalá partnerka. S ex jsme se rozešli kvůli hlouposti a on si hned na to nabrnknul svoji současnou přítelkyni.
Holka zamilovaná, ale on se chová jako hulvát. Čas od času si mě všude odblokuje (ex), a pak vypisuje, jak by mě chtěl zpět a když jen řeknu, tak novou známost pošle k šípku. Je mi to krajně nepříjemné, je mi té holčiny líto. Mluví o ní hodně ošklivě, ale je mi jasné, že před ní se snaží být mílius. A ty mi vypisuje, když je s ní.
Nevím, jestli má tvůj přítel nějaké závazky vůči bývalé partnerce (u mě to tak bohužel je, takže si ho nemůžu jen tak nevšímat), ale pokud ne, tak ho pošli o dům dál.

• Citovat
  • Nahlásit
6004
11.11.20 11:39
@Anonymní píše:
My se u mě vidíme každý večer, ale tak, že odpoví kamarádům, to ještě uznávám, třeba něco řeší… Ale mrzí mě, když vidím ikonku s jejím jménem. Nejsou nijak dlouho od sebe. :nevim:

Takovy je zivot. Pokud si nepisi o sexu anebo neresi navrat k sobe, tak by mi to nevadilo.

Jen se divim, ze ty jsi s tim nepocitala, kdyz byli spolu a vy jste to rozjizdeli pred rozchodem. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
971
11.11.20 11:40
@Anonymní píše:

Nevím, můj na telefon nesáhl, a to ještě s tou ex chodil :lol: S některýma bývalkama zůstal v kontaktu doteď, ale já nejsem ten typ, kterého by to zvedalo ze židle, nějak jsem se už životem otrkala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 11:40

Holky díky, promluvím si s ním o tom, řeknu mu, že mi to vadí.
Ale jednou mi napsal, že si od ní odstěhoval věci, obrečel to a uzavřel, že neví, co má udělat víc. A buď to mám překonat, nebo se na něj vykašlat :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
11.11.20 11:42
@Anonymní píše:
Tak na tohle bych si dala pozor. Jsem ve stejné situaci, jen z druhé strany. Jsem bývalá partnerka. S ex jsme se rozešli kvůli hlouposti a on si hned na to nabrnknul svoji současnou přítelkyni.
Holka zamilovaná, ale on se chová jako hulvát. Čas od času si mě všude odblokuje (ex), a pak vypisuje, jak by mě chtěl zpět a když jen řeknu, tak novou známost pošle k šípku. Je mi to krajně nepříjemné, je mi té holčiny líto. Mluví o ní hodně ošklivě, ale je mi jasné, že před ní se snaží být mílius. A ty mi vypisuje, když je s ní.
Nevím, jestli má tvůj přítel nějaké závazky vůči bývalé partnerce (u mě to tak bohužel je, takže si ho nemůžu jen tak nevšímat), ale pokud ne, tak ho pošli o dům dál.

A ty bys ho chtěla zpět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
971
11.11.20 11:43
@Anonymní píše:
Ale jednou mi napsal, že si od ní odstěhoval věci, obrečel to a uzavřel, že neví, co má udělat víc. A buď to mám překonat, nebo se na něj vykašlat :nevim:

asi bych se na něj na začátku ještě tolik neupínala, pokud to nemá vyřešené ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.11.20 11:44
@Anonymní píše:
Ale jednou mi napsal, že si od ní odstěhoval věci, obrečel to a uzavřel, že neví, co má udělat víc. A buď to mám překonat, nebo se na něj vykašlat :nevim:

Ale to má taky svým způsobem pravdu… nepíšou si na tajňačku a ona nějakou dobu s ním asi žila ne? Někdo prostě neumí a nechce vysoupnout lidi, kteří mu byli blízcí ze života…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama