Dopisování si s mužem - je to, ženy, ještě normální? :-)

11.5.17 08:18

dopisování si s mužem....je to ženy ještě normální -)

Zdravím děvčata…mám takový problémek. Zajímal by mě názor někoho jiného než kamarádek…které rády věc vykresluji v lepším světle než to je…
Cca před 3 měs se v mém okolí vyskytl muž. Postupem času se ukázalo, že se mu líbím.
Je mi lehce po 40 ;) nemám figuru modelky takže jistě dokážete pochopit, že to POTĚŠÍ. Všimlo si i okolí takže nejedná o výplod fantazie :lol: :lol:.
Píšeme si na mesngeru cca 6 týdnu…on o bližší kontakt myslím schůzku zatím zájem neprojevuje. Už měsíc téměř denodenním kontaktu nejsme…přesto si dál píšeme tak nějak normálně…občas laškujeme, žádné šílené sexy vylevy :lol: :lol:…Je mladší, sympaťák…ale prosím vás ženy nééé takový ten šííílený playboy, zadaný není, podle mě přítelkyni nemá :lol: :lol: :lol:
Takže vyvstává otázka…co ten chlap vlastně chce :think:
Jsem dokonce tááák tupá :mrgreen: že mi na jednu moji zprávu odpověděl že kdyby si se mnou psát nechtěl tak si se mnou nepíše..
Budu ráda za vaše názory :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1776
11.5.17 08:37

@eleonora333 takže cca 14 dnů jste si psali denně a teď uz min?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.17 08:41
@sisk píše:
@eleonora333 takže cca 14 dnů jste si psali denně a teď uz min?

Ne to se takhle říct nedá…jak je čas někdy si za den píšeme častěji někdy míń…záleží na denní náplni taky že…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
11.5.17 08:41

Brala bych to tak, že si máte co říci, tak si píšete. Na otázku, co ten chlap vlastně chce, se dá odpovědět, že možná sám neví :mrgreen:
Možná se bojí do toho říznout, protože se mu s tebou dobře povídá a má strach, že by se to mohlo zničit? Taky se mohl nepěkně spálit, tak si dává pozor a nebo prostě o bližší kontakt nestojí. Asi bych mu „laškovně“ napsala: Tak co, nevyrazíme někdy na rande? :P A uvidíš, co ti napíše ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
11.5.17 08:50

@eleonora333 nevím no… zkusila bycg se zeptat nějak na tu případnou přítelkyni a současné bych řekla, ze ty nikoho nemáš. Muže v tom být strach z odmítnutí.. ale pokud to není jouda, tak by se už dávno zeptal sam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.17 08:55
@sisk píše:
@eleonora333 nevím no… zkusila bycg se zeptat nějak na tu případnou přítelkyni a současné bych řekla, ze ty nikoho nemáš. Muže v tom být strach z odmítnutí.. ale pokud to není jouda, tak by se už dávno zeptal sam

bohužel on ví že jsem zadaná…nechci tady rozpoutat hon na čarodejnice.
S manželem vychováváme dítě, nechci zničit dítě!!!Zároveň žiju pár let jako jeptiška, takovej život bych nikomu nepřála a není to téma této diskuse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
11.5.17 08:58
@eleonora333 píše:
Zdravím děvčata…mám takový problémek. Zajímal by mě názor někoho jiného než kamarádek…které rády věc vykresluji v lepším světle než to je…
Cca před 3 měs se v mém okolí vyskytl muž. Postupem času se ukázalo, že se mu líbím.
Je mi lehce po 40 ;) nemám figuru modelky takže jistě dokážete pochopit, že to POTĚŠÍ. Všimlo si i okolí takže nejedná o výplod fantazie :lol: :lol:.
Píšeme si na mesngeru cca 6 týdnu…on o bližší kontakt myslím schůzku zatím zájem neprojevuje. Už měsíc téměř denodenním kontaktu nejsme…přesto si dál píšeme tak nějak normálně…občas laškujeme, žádné šílené sexy vylevy :lol: :lol:…Je mladší, sympaťák…ale prosím vás ženy nééé takový ten šííílený playboy, zadaný není, podle mě přítelkyni nemá :lol: :lol: :lol:
Takže vyvstává otázka…co ten chlap vlastně chce :think:
Jsem dokonce tááák tupá :mrgreen: že mi na jednu moji zprávu odpověděl že kdyby si se mnou psát nechtěl tak si se mnou nepíše..
Budu ráda za vaše názory :kytka:

takže se znáte osobně? Asi bych naplánovala na víkend nějaký výlet, nadhodila, že bys tam ráda jela/šla a že nemáš s kým, jestli se nepřidá… a uvidíš, jestli to klapne nebo ne… třeba se to posune někam dál… a když ne, tak jen chce zabít čas a inteligentně si pokecat, protože nemá nikoho jiného, ale víc neočekává…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.17 09:01
@Amys píše:
Brala bych to tak, že si máte co říci, tak si píšete. Na otázku, co ten chlap vlastně chce, se dá odpovědět, že možná sám neví :mrgreen:
Možná se bojí do toho říznout, protože se mu s tebou dobře povídá a má strach, že by se to mohlo zničit? Taky se mohl nepěkně spálit, tak si dává pozor a nebo prostě o bližší kontakt nestojí. Asi bych mu „laškovně“ napsala: Tak co, nevyrazíme někdy na rande? :P A uvidíš, co ti napíše ;)

Myslím, že jste ho vystihla dost dobře…bohužel to i sám řekl…že neví co chce, ale netvářil se u toho moc šťastně když to říkal…ale zase si říkám, že by neplýtval časem a energii na něčem o co nemá zájem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
11.5.17 09:02
@eleonora333 píše:
S manželem vychováváme dítě, nechci zničit dítě!!!Zároveň žiju pár let jako jeptiška, takovej život bych nikomu nepřála a není to téma této diskuse.

jo ještě takhle… tak pak asi nechce zničit vaše manželství… soudit tě nechci, ale já jsem zastáncem toho, že člověk by měl nejdřív vyřešit jeden vztah a pak se pouštět do dalšího… něco jiného by bylo, kdybyste s manželem už spolu nebyli a měli jasno, že on si žije svůj život a ty taky… ale takhle bych na jeho místě do toho taky nešla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
11.5.17 09:02

No co chce ti nikdo neřekne, spíš sám neví..zkusila bych ho popostrčit a uvidíš…jo a to druhý by sis taky měla vyřešit..jestli žiješ jak jeptiška není o čem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.17 09:06
@Regina Hero píše:
takže se znáte osobně? Asi bych naplánovala na víkend nějaký výlet, nadhodila, že bys tam ráda jela/šla a že nemáš s kým, jestli se nepřidá… a uvidíš, jestli to klapne nebo ne… třeba se to posune někam dál… a když ne, tak jen chce zabít čas a inteligentně si pokecat, protože nemá nikoho jiného, ale víc neočekává…

ano dá se říct že se známe osobně…už toho za ten čas víme dost..já myslím že má kamarádů dost na pokec…není to introvert který jen sedí doma u pc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.17 09:09

@eleonora333 Tak vzhledem k tomu, ze o schuzku zajem neprojevuje a nejaky sexting take neprobiha, rekla bych, ze se mu s tebou dobre keca a krati si tak cas.
Neni to zase tak neobvykle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
11.5.17 09:12
@eleonora333 píše:

Zadané paničky nejsou pro každého taková výzva, jak by se mohlo zdát.
A on je férový, když se o nic nepokouší. Nejdřív by sis měla vyřešit to, co máš doma a pak teprve řešit nový vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
25486
@vonajebohyne píše:
@eleonora333 Tak vzhledem k tomu, ze o schuzku zajem neprojevuje a nejaky sexting take neprobiha, rekla bych, ze se mu s tebou dobre keca a krati si tak cas.
Neni to zase tak neobvykle.

njn ale kolikrát nevíš co chce i když ten sexting probíhá :lol: a myslim si, že je to jak psala @Regina Hero ona je zadaná tak pokud je trochu slušnej a rozumnej tak se drží zpátky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
@eleonora333 píše:
ano dá se říct že se známe osobně…už toho za ten čas víme dost..já myslím že má kamarádů dost na pokec…není to introvert který jen sedí doma u pc

a on je svobodný nezadaný? Možná čeká na nějakou akci od tebe, když ví, že ty zadaná jsi… a nebo ho právě tohle brzdí, aby se projevil víc… kamarád na pokec není to samé jako žena na pokec… o kolik je mladší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama