Doplacení překlenovacího úvěru - Buřinka

Anonymní
30.5.18 12:06

Doplacení překlenovací úvěru - Buřinka

Ahoj, v roce 2008 jsem si vzala 390.000 Kč překlenovací úvěr od Buřinky na byt. Byt jsem před rokem prodala a úvěr se mi na podzim překlopil. Poslala jsem na podzim také mimořádnou splátku 150.000 Kč. Nyní posílám stále stejnou částku ale nevím zda ještě platím úvěr nebo spořím? Chtěla bych to již ukončit (doplatit úvěr?) a nevím na čem jsem. Omlouvám se za hloupý dotaz, překlenovacímu úvěru jsem nikdy moc nerozuměla… :nevim: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
436
30.5.18 12:17

A čekáš, že ti tady řekne někdo částku která ti zbývá doplatit? Samozřejmě si zajdi někam na pobočku a vyčíslí ti to do haléře a můžeš doplatit zbytek a budeš mít po úvěru. Jo a stále splácíš úvěr, nespoříš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
30.5.18 12:57

Pleteš si dojem a pojem. Tady ti nikdo neřekne, na jak dlouho úvěr máš s jakým % atd. Stačí zavolat do buřinky. Nebo na servisu 24 by to take melo být. Nevím co čekáš, že ti nekdo tady řekne. A určitě nic nespoříš ;) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
30.5.18 13:19
@Anonymní píše:
Ahoj, v roce 2008 jsem si vzala 390.000 Kč překlenovací úvěr od Buřinky na byt. Byt jsem před rokem prodala a úvěr se mi na podzim překlopil. Poslala jsem na podzim také mimořádnou splátku 150.000 Kč. Nyní posílám stále stejnou částku ale nevím zda ještě platím úvěr nebo spořím? Chtěla bych to již ukončit (doplatit úvěr?) a nevím na čem jsem. Omlouvám se za hloupý dotaz, překlenovacímu úvěru jsem nikdy moc nerozuměla… :nevim: :lol:

podívej se do výpisu, jednou ročně by ti měl chodit a tam vidíš kolik šlo na splátku a kolik na spoření, pokud jsi nenapsala, že těch 150tis je mimořádná splátka, nic se ti nesnizilo, pouze se ti to pripsalo na to spoření. Zavolej na infolinku burinky, pokud máš prostředky na splacení, nech si vypočítat kolik tě to bude stát, stojí to nějaké peníze, ale oni to spočítají i s tím, plus spočítají, pokud jsi tam měla státní podporu, kolik budeš muset vrátit a to si rovnou také odectou, takže částka kteoru ti vypoctou je konečná. Lepší nejdřív zavolat na burinku, protože ja byla několikrát na pobočce a věděla jsem co chci a ve sporce byli úplně mimo, chtěli po mě elaborat co chci a doma mi stačilo pár kliku a měla jsem přímo formulář, ale na infolince burinky nebyl problém nikdy. Dělala jsem to před rokem, ze sporky jsem odešla, takže asi nemam úplně nejčerstvější info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
30.5.18 13:33

To by melo byt patrne i z vypisu. Ale nejlepe se zeptat na prepazce v bance. Ja mela taky preklenovak. Platila jsem ho 10 let a z cilove castky nic neubylo… ba naopak…navysila se o poplatky. Tak jsem vkladala mimoradne splatky, ktere se pricitaly na stavebni sporeni a ve chvili, kdy se mi preklenovak prehoupl na bezny uver, mela jsem na tom stavebnim sporeni celou dluznou castku a uver v te chvili zanikl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama