Reklama

Doplatek na bydlení 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 22:01
Doplatek na bydlení 2018

Ahojte holky, vím že těchto témat je tu dost nebo spíše podobných. Ale chtěla sem se zeptat.Jsem matka samoživitelka (přítel odešel když zjistil že sem těhotná, malé sem se nechtěla vzdát tak sem zůstala sama sni)..Jde mi o to že sem bydlela u kamarádky než sem porodila, ale pak to už nešlo tak sem si našla být platím 7000 nájem, jsem podnajemce nemám zde trvalý pobyt je totiž družstevní byt takže ne na příspěvek na bydlení nárok nemám..dostávám s pridavkami 6700 rodicak plus 2000 alimenty..Jo jde mi o to že když zaplatím těch 7000 nájem mě zbyde skroo nic koupím malé 4 plinky a zbyde mi směšná částka proste všude mám rozpucovane hrůza. Mám podanou žádost na doplatek, už to je asi 4 týdny a žádný dopis. Holky co myslíte schválí mi ho? Jakou mám šanci? Nemůžu jít s 4 měsíčním miminkem na ulic…já sem bezradná žiju na chlebu, a sem tam třeba si uvařím brambor prostě..teď mi ještě dochází mléko budu muset kupovat umělé. fakt sem bezradná.. Poraďte mi.:/ :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 10.09.18 22:04

:roll: A do tohohle jsi si pořídila dítě jo?

Co rodina? Rodiče? Nepomohou? Jít na socialku pro nějaký dávky? Vždyť takhle nemůžete žít.

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 10.09.18 22:09
@Anonymní píše:
Ahojte holky, vím že těchto témat je tu dost nebo spíše podobných. Ale chtěla sem se zeptat.Jsem matka samoživitelka (přítel odešel když zjistil že sem těhotná, malé sem se nechtěla vzdát tak sem zůstala sama sni)..Jde mi o to že sem bydlela u kamarádky než sem porodila, ale pak to už nešlo tak sem si našla být platím 7000 nájem, jsem podnajemce nemám zde trvalý pobyt je totiž družstevní byt takže ne na příspěvek na bydlení nárok nemám..dostávám s pridavkami 6700 rodicak plus 2000 alimenty..Jo jde mi o to že když zaplatím těch 7000 nájem mě zbyde skroo nic koupím malé 4 plinky a zbyde mi směšná částka proste všude mám rozpucovane hrůza. Mám podanou žádost na doplatek, už to je asi 4 týdny a žádný dopis. Holky co myslíte schválí mi ho? Jakou mám šanci? Nemůžu jít s 4 měsíčním miminkem na ulic…já sem bezradná žiju na chlebu, a sem tam třeba si uvařím brambor prostě..teď mi ještě dochází mléko budu muset kupovat umělé. fakt sem bezradná.. Poraďte mi.:/ :zed:

a základní školu máš vychozenou(?) pokud jo, pak by jsi mohla umět počítat..takže bereš li 6700 pak asi nemužeš za 7tis bydlet… takže najdi si nějakou ubytovnu-nebo nejaky ustav pro matky s detma. začni si hledat co nejdříve práci.s malým miminem se da celkem dobře chodit uklizet třeba… hlavne prvnich 6 mesicu dokud neleze a je v kočáru.. lehky to mít nebudeš ale proč si to delat jeste težší tím, že si pořídíš najem na který nemáš :-D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 22:11

@vertunka No už sem byla těhotná a prostě jsem proti potratům a malou sem prostě nedokázala se jí vzdát..No nepomohou není u nich místo bydlí v malém baráčku 3 a není tam prostě kam dát postýlka nic ,..na socialce sem byla ale prostě mi řekli že skoro na nic nemám nárok ..Tak sem podala žádost o doplatek tak nevím jestli s tímto mám možnost ho dostat nebo čekám zbytečně…Nemůžeme ..ale prostě nemáme jinou možnost proto žádám o radu :/ nevím co už dělat ..dělám fakt vše objezdila sem úřad vše prostě furt někde sem ale úplně zbytečně…:/ :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 22:12

@axelina pardon ale v takovém městě levnější nesezenete…A pra­covat?a malého mám dát kam když nemám hlídání ?..tady je zas někdo chytrý … :potlesk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 22:13

@axelina a pokud si to spočítas mám 8700 s alimenty takže jo mám na ten nájem akorát nemám na ostatní věci …

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 10.09.18 22:15
@Anonymní píše:
@vertunka No už sem byla těhotná a prostě jsem proti potratům a malou sem prostě nedokázala se jí vzdát..No nepomohou není u nich místo bydlí v malém baráčku 3 a není tam prostě kam dát postýlka nic ,..na socialce sem byla ale prostě mi řekli že skoro na nic nemám nárok ..Tak sem podala žádost o doplatek tak nevím jestli s tímto mám možnost ho dostat nebo čekám zbytečně…Nemůžeme ..ale prostě nemáme jinou možnost proto žádám o radu :/ nevím co už dělat ..dělám fakt vše objezdila sem úřad vše prostě furt někde sem ale úplně zbytečně…:/ :(

No tak ale musis něco dělat. Takže nějaká ubytovna/azylak. A najít si brigádu, něco co můžeš i s malou - žehlení, úklid. Jako holka vzpamatuj se. Až skončíš na ulici nebo u tyče, tak ti stejně malou vezmou.

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 10.09.18 22:16

Mimochodem z čeho platíš internet?? 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 22:18

@vertunka internet neplatim sousedi mi vyšli vstříc a můžu používat jejich …

Deluxe27
Stálice 79 příspěvků 7 inzerátů 10.09.18 22:18

Ahoj,
Tak jako tu uplne.prvni otazka,co me napadla se te ptam - proc sis nehledala byt s moznosti trvaleho pobytu? Protoze toto jedine je problem a ja bych byla chytra a udelala bych to nasledovne - sla bych bydlet do azylaku i s malou,pozadala i o svoje zivotni minimum,to jsou prachy navic a az by mi prislo to minimum,koukala bych se po bytech (jen s moznosti TP,ptala bych se po telefonu),kaz­dopadne hodne stesti :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 22:19

@vertunka a jinak pardon ale za 1kk v Praze je 7000 za být ještě málo … ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 22:19

@Deluxe27 děkuju za radu moc☺️

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 10.09.18 22:19
@Anonymní píše:
@axelina a pokud si to spočítas mám 8700 s alimenty takže jo mám na ten nájem akorát nemám na ostatní věci …
…no?? takže nemas na ostatní veci takže to asi není k životu ne :-) nebo z čeho chceš platit jídlo, leky, oblečení, školku…zubaře…co­koli… ny bydlení mužeš dát tajk max 40% , 40% na jídlo a potřeby a 20% dávat bokem na nečekaný výdaje.

Deluxe27
Stálice 79 příspěvků 7 inzerátů 10.09.18 22:21
@Anonymní píše:
@Deluxe27 děkuju za radu moc☺️

Neni zač,hodně se kamarádím s romkama(2),takže v těchto věcech vim,kdy má člověk nárok na.peníze a na pomoc.od státu(beru to.jako výhodu :lol::kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 22:23

@Deluxe27 no to určitě ano výhoda je :) :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >