Doplňkové penzijní spoření za jak dlouho vyplatí odbytné

Anonymní
28.4.20 18:07

doplňkové penzijní spoření za jak dlouho vyplatí odbytné

Dobrý den, chystám se zrušit doplňkové penzijní spoření u České spořitelny a zajímá mě za jak dlouho od data zrušení obdržím odbytné.. Někdo říká 5 měsíců, někdo zas 3 měsíce… Spoření mám od roku 2015. Chci si nakoupit nábytek takže netrpělivě sbírám info.

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10587
28.4.20 18:33
@Anonymní píše:
Dobrý den, chystám se zrušit doplňkové penzijní spoření u České spořitelny a zajímá mě za jak dlouho od data zrušení obdržím odbytné.. Někdo říká 5 měsíců, někdo zas 3 měsíce… Spoření mám od roku 2015. Chci si nakoupit nábytek takže netrpělivě sbírám info.Děkuji

Podivej se do podminek uzavrene smlouvy :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 00:57

@cecetka bohužel je nemám doma. Chtěla sem zeptat lidí jak to měli oni s DPS smlouvou.

• Nahlásit
  • Citovat
3.5.20 10:20

Ahoj mam zkušenost :) loni na podzim sem dávala výpověď. Penize jsem mela cca za 1,5 měsíce, ale neni to pravidlo, zalezí jak to rychle stihnout :) zaroven radim jeste pockat, ted diky Covid19 DPS a prostredky na nem celkem klesly. Lepsi si pockat az to zas vyroste :-) zalezi jaky fondy mas nastaveny :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
17.5.20 00:01

No jo, jenže to taky může úplně klidně brutálně zahučet do mínusu další měsíc. A pak může čekat taky klidně 10 let třeba, než to zase vyroste. Všechny tyhle produkty jsou pro většinu lidí na nic. Normální člověk nechce mít peníze někde pevně vázané spousty spousty let. Mám peníze na spořícím účtu, úrok momentálně 1,5% a je to jistota. Podporuji ještě stavebko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama