Doplnky k legu - stromky, zviratka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
30.11.21 12:35

Doplnky k legu - stromky, zviratka

Ahoj,
nemel by nekdo tip na stranku, kde poridit doplnky k legu jako stromky, ploty, zviratka atd… Kostek mame spoustu, takze nejaka sada, kde budou i kostky se mi kupovat nechce, rada bych si jednotlive vybrala. A ani to nemusi byt original lego, stacily by nejake kompatibilni. Googlila jsem kde co, ale nic moc mi to nenaslo, tak treba jste nejaka neco podobneho kupovala a date mi tip. Dekuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
792
30.11.21 12:38

Buď bazary lega, treba detiakostky cz, nebo Aliexpress. Brala jsem z Číny Duplo nábytek, který se originální nedal sehnat a všechno v pohodě, dobře pasuje..teď mám na cestě nějaká zvířátka, dneska by měly dorazit tak můžu dát pak recenzi přímo na prodejce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2356
30.11.21 12:44

Ahoj, kupovala jsem kdysi na bazarech, tuším Duplík (byli někde z Moravy). Jednu celou sadu jsem pořizovala na mimibazaru, takže bych se podívala i na inzeráty tady, na Modrém koníkovi, sbazaru, Bazos apod., kolikrát nabízejí právě jen doplňky a jednotlivé figurky. (Často sbazar.) Já sama sháněla zvířátka a dopravní prostředky, sehnali jsme skoro všechno, jen u něčeho bývá dost šílená cena. Kompatibilní kostky jsou třeba ze stavebnic PlayBig Bloxx. Někdo mi kdysi říkal i o stavebnicích z Lidlu, ale ty prý tolik nesedí k originálnímu duplu, nemám ozkoušeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
30.11.21 13:04

Nepodporovat zloděje a padelatele z Činy. Využít třeba Bricklink.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
30.11.21 13:13

Dekuju za odpovedi holky. Asi jen doplnim, ze bych chtela doplnky ke klasickemu legu a ne duplu. A idealne nove, pujde o darek, takze bazarove mi neprijde uplne vhodne u aliexpressu nevim, zda by stihl prijit. Kazdopadne dekuji za odpovedi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55387
30.11.21 13:22

Bricklink.com, dají se i nové (dá ti to i na výběr, zda nové nebo použité) a jsou tam prodejci i z ČR, jen je třeba se tam trochu zorientovat, pak tam najdeš všeho tuny.
Mé dítě už párkrát dostalo pod stromek mix, my teda chtěli hlavně tunu základních kostek v jedné barvě, ty vyjdou na pár korun. Zvířata a doplňky jsou o dost dražší (dle toho, jak moc je to sběratelský unikát), takže pokud potřebuješ pár kousků, tak pohoda, ale pokud bys toho chtěla hromadu, někdy se vyplatí vzít celou novou sadu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
30.11.21 13:30

@alena.pre originál leho v tomhle dost pokulhává, docela mě štve, že se neprodávají buď po kusech, aby si člověk namíchal třeba ta zvířata, nebo sady základních kostek.
Ten Aliexpress už je na hraně, jestli potřebuješ do Vánoc. Objednávala jsem 11. 11. A dneska bude doručeno, takže 19 dní, ale taky to vyjít nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27251
30.11.21 13:31

Já viděla akorát tohle: https://ruzovka.cz/…ostliny.html?…
Krom kytek sem viděla i nějaké sportovní vybavení pro panáčky, jídlo, ale moc sem to nezkoumala. My takových kousků máme hodně právě z teg velkých sad. Nebo koupit takové ty male sáčky, tam bývají spíš taky jen ty doplňky než použitelná stavebnice. Třeba to friends jak měli nedávno v Albertu za nákupy apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7950
30.11.21 13:56

Já se dívala spíš inspiračně a zalíbila se mi stránka stavicelarodina.cz .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
30.11.21 14:13

@Petule030
Dekuju, neco takoveho jsem presne schanela :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9164
30.11.21 15:48

Přímo na ofiko stránkách Lega si můžeš koupit jednotlivé dílky. Ne všechny, ale dá se. Já jsem tam dokupovala ztracené papoušky k pirátské lodi, helmy, brnění a jiné doplňky pro Ninjago apod. Jen to jde z Německa a budou tam asi mít teď hodně práce, takže bych objednala co nejdřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
30.11.21 21:30

Ledíly. cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu