Doplňky na zmírnění mužského přechodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  22.02.18 09:37
Doplňky na zmírnění mužského přechodu

Omlouvám se za anonym, ale nemohu riskovat, že by manžel zjistil, co o něm píši. Někdy před Vánoci jsem četla diskuzi, kde jste radili, co na nerudného chlapa. Byly to nějaké potravinové doplňky na jejich přechod. Nemohu to najít, nemáte někdo zkušenost? Manželovi bude letos 45 a já se z něj asi zblázním. Vždycky to byl milý pohodový veselý člověk. Teď chce ležet jen na gauči, koukat na televizi, neustále se tváří nabručeně, ale mračí se tak ukrutně, že s ním nechtějí mluvit ani jiní lidé. Prostě bručoun ukrutný, i na děti. Už to nemůžu vydržet. A je to horší a horší. Ptám se, jestli se něco děje, jestli má trápení, ale jen odsekne, že je vše v pořádku, že má dobrou náladu a nemračí se. Je to děs. Problémy a starosti žádné nejsou. Zblázním se z něj. Byla tu diskuze, kde to bylo podobně a pomohly potravinové doplňky, ale nemohu to najít. Máte někdo zkušenost?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

drewlet
Závislačka 2539 příspěvků 22.02.18 10:00

https://www.emimino.cz/…nzel-301223/ moje diskuse :mavam:

drewlet
Závislačka 2539 příspěvků 22.02.18 10:02

Jsi si jistá, že je to přechod? 45 je ještě brzo :nevim:

Anonymní  22.02.18 10:03

@drewlet jo super, to je ona. Prosím tě, a jak jste na tom, pomáhá to?

pohledzdruhestrany
Kelišová 7441 příspěvků 22.02.18 10:04

Nejlepší doplněk je kozatá dvacítka, bohužel VZP to (doufám, že pouze zatím) nehradí :nevim:

drewlet
Závislačka 2539 příspěvků 22.02.18 10:08
@Anonymní píše:
@drewlet jo super, to je ona. Prosím tě, a jak jste na tom, pomáhá to?

pomohlo to dost, klidně mi napiš SZ

Anonymní  22.02.18 10:12
@drewlet píše:
Jsi si jistá, že je to přechod? 45 je ještě brzo :nevim:

ty já nevím, jsem z něj už zoufalá. Prostě to býval milý kluk, pak bezva chlap a teď je jen nerudný. Ta změna chování je prostě na první pohled zřetelná. Už k nám nikdo ani nechce chodit, než dojedou, ptají se, jako má muž náladu. Fakt hrozný. Předem, milenku nemá, sexu máme dost ( pokud se tedy překonám a dokážu to při té jeho náladě). Stresy v práci nejsou, všechno běží jak po drátkách. Děti v pohodě bezproblémové. Když se ho ptám, proč je tak nespokojený, tak řekne že není, že je všechno v pohodě a já furt na něm něco vidím. Už okolo něj chodím po špičkách a bojím se i něco říct. A těžce mě to nebaví. Takový akční člověk to byl, teď ráno vstane, pustí si televizi, u toho se nasnídá, odejde do pokoje, kde má kancelář, tam je zavřený až do večera, pak se zase přesune na gauč k televizi. O víkendu jen leží u televize. Já se z něj prostě zblázním, už nevím, co mám dělat.

drewlet
Závislačka 2539 příspěvků 22.02.18 10:22
@Anonymní píše:
ty já nevím, jsem z něj už zoufalá. Prostě to býval milý kluk, pak bezva chlap a teď je jen nerudný. Ta změna chování je prostě na první pohled zřetelná. Už k nám nikdo ani nechce chodit, než dojedou, ptají se, jako má muž náladu. Fakt hrozný. Předem, milenku nemá, sexu máme dost ( pokud se tedy překonám a dokážu to při té jeho náladě). Stresy v práci nejsou, všechno běží jak po drátkách. Děti v pohodě bezproblémové. Když se ho ptám, proč je tak nespokojený, tak řekne že není, že je všechno v pohodě a já furt na něm něco vidím. Už okolo něj chodím po špičkách a bojím se i něco říct. A těžce mě to nebaví. Takový akční člověk to byl, teď ráno vstane, pustí si televizi, u toho se nasnídá, odejde do pokoje, kde má kancelář, tam je zavřený až do večera, pak se zase přesune na gauč k televizi. O víkendu jen leží u televize. Já se z něj prostě zblázním, už nevím, co mám dělat.

kup mu Sarapis pro muže a uvidíš. U nás větší výsledky až po 2 měsících užívání.

free333
Neúnavná pisatelka 16668 příspěvků 22.02.18 10:24
@drewlet píše:
kup mu Sarapis pro muže a uvidíš. U nás větší výsledky až po 2 měsících užívání.

Co myslíte, ten kotvičník v kapkách?

Hroznej puberťák
Ukecaná baba ;) 2397 příspěvků 22.02.18 10:30

Osvědčené doplňky:
Porsche 911, Harley Davidson…

Hroznej puberťák
Ukecaná baba ;) 2397 příspěvků 22.02.18 10:31
@free333 píše:
Co myslíte, ten kotvičník v kapkách?

To je něco jako Becherovka? K tomuhle věku se lépe hodí whisky :palec:

free333
Neúnavná pisatelka 16668 příspěvků 22.02.18 10:43
@Hroznej puberťák píše:
To je něco jako Becherovka? K tomuhle věku se lépe hodí whisky :palec:

Až bude nejhůř, můžeme jim nakapat otrušík :think:

Hroznej puberťák
Ukecaná baba ;) 2397 příspěvků 22.02.18 10:47

Já bych to zkusil začít léčit od toho nejlevnějšího a nejdostupnějšího - tedy od té kozaté dvacítky. Teprve kdyby to selhalo, bych hledal další možnosti ;)

Anonymní  22.02.18 10:49
@Hroznej puberťák píše:
Osvědčené doplňky:
Porsche 911, Harley Davidson…

potřebuju nějaký výrazně levnější povzbuzovač náslady

Anonymní  22.02.18 10:50
@Hroznej puberťák píše:
Já bych to zkusil začít léčit od toho nejlevnějšího a nejdostupnějšího - tedy od té kozaté dvacítky. Teprve kdyby to selhalo, bych hledal další možnosti ;)

příjemná milá rada, děkuji za zaplevelení diskuze a zbagatelizování pro mě celkem podstatného rodinného problému. Děkuji vřele.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Pomeje o vztahu s dcerou: Zajímá se o mou díru v krku a kontroluje mi ji

Smí se Jiří Pomeje po rozchodu s manželkou Andreou vídat se svou dcerkou... číst dále >

Tajemství Jiřího Krampola? V kasinu to pořádně roztáčel a utratil statisíce

Finanční situace téměř Jiřího Krampola je taková, že se oblíbený herec musel... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Martha Issová: Role Marie v Dukle 61 mě vysvobodila ze stereotypů

Herečka Martha Issová, životní partnerka režiséra Davida Ondříčka, zazářila... číst dále >

Reklama