Doplnky stravy a zpozdena menstruace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.10.21 13:51

Doplnky stravy a zpozdena menstruace

Ahoj holky, prosim o radu nebo, zda mate i vy zkusenosti.

Na konci srpna mi zjistili spatnou cytologii, uz po druhe za sebou. Rozhodla jsem se brat indonal a hlivu ustricnou na podporu imunity. To beru uz asi 3-4 tydny. Ve stredu jsem mela dostat menstruaci a ta neprisla. Dnes zacinam uz trochu plasit, protoze nekolik let beru antikoncepci a menstruace VZDY chodila vcas. Nikdy jsem nezapomnela ani jednu tabletku, dost si to hlidam, protoze tehotenstvi ted opravdu neplanuju. Posledni sex byl v cervenci, od te doby nic. A proc zacinam plasit? Protoze menstruace vzdy chodila vcas, v nedeli dobiram platicko a ve stredu zacinam krvacet. No, a ted nic. Stresem netrpim, vahu jsme nezmenila, nemocna jsem nebyla… tak neni duvod proc ted vynechala :( mam dojem, ze pokud nezacnu krvacet do nedele, tak pak uz tento mesic vubec, protoze v pondeli zase zacnu nove platicko :think: je mozne, ze mi menstruace vynechala kvuli zmenam na cipku? Nebo kvuli tomu, ze beru indonal a hlivu ustricnou?? Setkala jste se s tim nektera z vas?

Mela jsem spoluzacku, ktera na rakovinu delozniho cipku zemrela, ale ta krvacela i mimo cyklus :,( je mozne, ze by se zhorsena cytologie dostala behem roku do faze rakoviny?? Pri posledni srpnove kontrole doktorka pri pohledu do mikroskopu rikala, ze cipek se ji zda hezky, tak me i zarazilo, ze cytologie vysla po druhe spatne a pozvala si me znova na kontrolu :nevim: tak prave nevim, zda vynechana menstruace ted neni kvuli te spatne cytologii :think:

Omlouvam se za tolik otazek, ale jsem ted z toho trochu mimo… jeste rano jsem byla v klidu, ale ted uz asi zacinam plasit :roll:

Ps. Myslim, ze tehotna na 99% nejspis nebudu, protoze jak v srpnu, tak v zari menstruace normalne prisla a jak jsem psala, na brani HA si davam zalezet, ale chapu.. nic neni 100%… ale zadne tehotenske priznaky taky nemam, takze v tuto chvili tehotenstvi vylucuji :think:

• Citovat
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat