Doplňky stravy pro psychickou pohodu

27.3.17 19:29

Doplňky stravy pro psychickou pohodu

Ahojky holky, nemáte nějaké pozitivní zkušenosti s doplňky stravy pro duševní pohodu? Poslední dobou je toho na mne moc, navíc kvůli neplodnosti beru dost hormonů a mám po nich hrozně kolísavou náladu..brala bych spíše něco přírodního, ale moc moc děkuji za jakoukoliv radu :dance: :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7426
27.3.17 19:34

Na uklidnění je dobrá meduňka. Jinač při psychické zátěži je dobré doplňovat hořčík a vitaminy skupiny B. Ale úplně základ je vyvážená strava a pohyb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 19:34
@Barenka5 píše:
Ahojky holky, nemáte nějaké pozitivní zkušenosti s doplňky stravy pro duševní pohodu? Poslední dobou je toho na mne moc, navíc kvůli neplodnosti beru dost hormonů a mám po nich hrozně kolísavou náladu..brala bych spíše něco přírodního, ale moc moc děkuji za jakoukoliv radu :dance: :*

Jsem ve stejne situaci- pomohly mi bachovy esence. Konkretne Gorse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 19:36
@Barenka5 píše:
Ahojky holky, nemáte nějaké pozitivní zkušenosti s doplňky stravy pro duševní pohodu? Poslední dobou je toho na mne moc, navíc kvůli neplodnosti beru dost hormonů a mám po nich hrozně kolísavou náladu..brala bych spíše něco přírodního, ale moc moc děkuji za jakoukoliv radu :dance: :*

Tradiční je třezalka tečkovaná (lékárna-čaj), musí se brát delší dobu a pak nastoupí účinek jako u středních antidepresiv (alespoň to píšou psychologové na netu). Vydržet brát jí musíš pár týdnů, myslím asi dva. Za mě spíš sport, nebo aktivní koníček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
27.3.17 19:37

Mne pomaha magne b 6 forte, guajakuran a pohyb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
27.3.17 19:41

Pozor, nektere prirodni preparaty se nesmi brat v tehotenstvi, urovna ta trezalka muze byt nebezpecna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 19:44

O třezalce jsem už četla, určitě vyzkouším, děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 19:45

@Manticora A za jak dlouho zhruba pomohlo to magne b6? A kolik ho berete?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 19:51

@Manticora Dívala jsem se na ten guajacuran a má se brát třikrát denně, takže to balení je jen na deset dní, to se neužívá dlouhodobě? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10855
27.3.17 20:35

Já bych doporučil výborné zelené koláčky :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10855
27.3.17 20:37

Potřebujete se hodit práškama do pohody jo? :mrgreen: :mrgreen:

Tak to je pohoda. :palec: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 20:37

@Lumius No tak ty by zrovna u mě úspěch fakt neměly :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10855
27.3.17 20:39
@Barenka5 píše:
@Lumius No tak ty by zrovna u mě úspěch fakt neměly :lol:

Asi je to ale zdravější, nebo spíš určitě.

Ještě mě napadá, co tak vyřešit tu záležitost že které jste v nepohodě? Když se to vyřeší, tak potom to bude teprve pohoda :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 20:42

@Lumius No cením si Vašeho názoru, ale upřednostňuji jiné bylinky, než co zrovna navrhujete :lol: :lol: nadruhou stranu jde vidět, že na Vás to má pozitivní účinky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10855
27.3.17 20:50

Já mám psychickou pohodu a vyrovnanost bez nějaké berličky. Zkuste to je to lepší než jakákoliv bylinka a nebo prášek. :palec: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama