Doplňuji téma - Asi jsem to špatně pochopila

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.10.21 19:15

Doplňuji téma - Asi jsem to špatně pochopila

Dobrý den, před pár dny jsem tu psala o tom, jak se mi líbil spolužák, vyměnili jsme FB a napsala jsem mu první zprávu, že se mi s ním hezky povídalo…a že ho snad brzy uvidím. On mě pak napsal:" Chceš dát někdy pivo?" A já odpověděla, že klidně a ráda. Zprávu si zobrazil a odpověď žádná.
Nerada žiju v nejistotě, tak jsem se zeptala, jestli myslel teď v blízké době, nebo později, nebo jak to myslel, že teď mám taky nějaké plány, slavíme narozeniny = aby věděl, že na něho nečekám a mám taky osobní život.
Odepsal, že toho má taky moc, že se omlouvá, až moc.
Takže tedy navrhl pivo, ale zájem tedy nemá?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4980
27.10.21 19:21

Počkej na to případné „někdy“ a už se nevnucuj ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33155
27.10.21 19:26

Ten zadek třeskutej zájem nemá.
Už mu nepiš ;) Minimálně pár dní a když potom, tak hlavně nezávazně. A hlavně si od toho nic neslibuj :hug:
PS příště pokračuj v původní diskuzi, není třeba zakládat další. A z názvu má být jasný, o co jde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
783
27.10.21 19:31

Počkej, a pokud se neozve, můžeš mu sama za čas napsat, jestli nechce na to pivo zajít. Může to znamenat spoustu věcí, třeba tě nechtěl hned odmítnout, ale možná to někdy znamená nikdy, možná si vykládá tvoje nemam čas jako nemám zájem, a možná je to přesně to, že se ozve třeba do pár týdnů a to pivo dáte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2955
27.10.21 19:36

Zájem nemá, byl trochu zdvorilej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
399
27.10.21 19:47

Myslíš, že to tu někdo bude vědět? Buď počkej, až napíše, nebo se ho na to zeptej, jiný řešení není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1692
28.10.21 11:19

Hele ja kdyz nekoho nechci vylozene odmitnout, tak mu taky napisu, ze se NEKDY uvidime…
On zajem nema, jen nechtel byt nezdvorily a nevedel, jak te odmitnout.. Utvrzuje v tom i to, ze napsal, ze toho ma vlastne moc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3076
28.10.21 11:28

Někdy je spatny…někdy zajdem na pivo (napisem si, zopakujem si, pujdem zabehat) je ukonceni rozhovoru, kdyz uz potrebuju uzavrit konverzaci…jen teda ten otaznik na konci je matouci.., ze se na to jako pta..,ale stejne z toho co pises dost zni, ze nema zajem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat