Doplňující otázky u pohovoru?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.12.21 22:51

Doplňující otázky u pohovoru ?

Na co se ptát u pohovoru, když se zeptají máte ještě nějaké otázky?
Vše důležité řeknou nebo mají napsané při nabídce zaměstnaní - prac. doba, plat, prac. náplň.
Tak na co se ptát, když pracovat chci, proto jsem odpověděla na prac. nabídku a stačí mi to co mi řekly příp. bylo napsané na netu.
Nebo - li jak na ně zapůsobit? Jedná se většinou o místo skladníka :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12746
30.12.21 23:00

Kolik budeš mít kolegů? Jak bude probíhat zaškolení a kdy očekávají, že budeš tu práci ovládat plně samostatně? Je ta pozice výměna (odešel nebo odejde zaměstnanec, nebo rozšiřují a jedná se o novou pozici), příp. z jakého důvodu ten člověk odchází? Jak se řeší dovolené, Vánoce apod. - je celozávodní volno nebo je to individuální? Vstupní prohlídku očekávají u svého závodního lékaře, je v dosahu a a ani během Covidu není problém s termíny? Parkování funguje jak (v případě, že vidíš parkoviště za závorou)?
Prostě otázky, kterými ukážeš, že si umíš představit nástup a že už uvažuješ prakticky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4639
30.12.21 23:44

Taky bych se ptala na kolegy, kolik členů má tým, jak dlouho zhruba trva zaučení, jak to bylo v zaměstnání během covidu - jestli bylo míň/víc práce, doptala bych se i na tu pracovní náplň do podrobností.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat