Dopolední svačinka před nebo po spaní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenkas11
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 23.04.18 14:27
dopoledni svacinka pred nebo po spanim

Mile maminky :D jdu s k vam pro radu. I kdyz uz mam druhe dite tak stale nevim zda dopoledni svacinku davat pred spanim nebo po.
Nas rezim je asi takovy(dcera ma 6 mesicu/7,5 kg):
Mezi 4-5hod ma UM 120 ml pak vstane kolem 7:30 a ma 165 ml Um, pak jde spat kolem 9:30 spi tak pul hodky az hodku. Pak ma teda tu svacinku-ovoce. Za dve hodky jde spat a to spi nekdy hodku nekdy dve nekdy i tri.Mam davat obed az po probuzeni nebo pred spanim. A tim padem svacinku taky pred spinkanim. Jak by jste to vy tak nejak sladily? Jinak odpoledne je na UM a vecer ma mliko s kasi. Dekuji za vase odpovedi

Reklama

Reakce:

zoy
Ukecaná baba ;) 1487 příspěvků 23.04.18 14:40

Nebylo by řešením dát to ovoce před dopoledním spaním a pak okolo poledního oběd?

Vercsi148
Kecalka 178 příspěvků 23.04.18 14:40

Já bych dala podle toho, kolik sní toho ovoce..Je to kousek jablka nebo sní půlku sladký přesnídávky? To je podle mě taky rozdíl…
Moje měla svačinu cca okolo 10 h a byla vzhůru do oběda, najedla se a šla spát…

lenkas11
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 23.04.18 15:03

@Vercsi148 ja prave nevim jestli to neni moc brzy davat obed po 2 hodkach po svacince. Nerada bych ji precpavala i tak je to kus robky :mrgreen: jinak ma treba mensi banan, jablko do toho 2 piskoty, ty sladke presnidavky zatim nedavam, vzdy ji neco pripravim.

Anonymní  23.04.18 15:15

Já dávám malé (půl roku) svačinu cca kolem 9h, půl 10h a oběd na 12h… Jak to vyjde a na spaní neberu ohledy. Ona je unavená pokaždé jinak a taky záleží, kdy ráno vstává. Takže někdy jí před spaním, někdy po. ;)

vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1281 příspěvků 23.04.18 15:21

Já bych dala ovoce před spaním a oběd pak mezi spaníma

Edit - jsem to omylem odeslala ještě nedopsané :)
Připadá mi, že má moc dlouhou pauzu mezi svačinou a obědem, jestli to dobře chápu, tak svačí kolem půl jedenácté a jestli je oběd po spaní, tak to vychází až někdy kolem druhé.

Příspěvek upraven 23.04.18 v 15:23

lucynka25
Kelišová 6605 příspěvků 15 inzerátů 23.04.18 15:22

Já tedy kojím, ale vstává okolo 7h, takže dávám ještě v posteli prso, pak mezi 9-9.30 svačinku, pak spí, ve 12h má oběd, okolo 14h jde spát, vzbudí se okolo 16h, tak dám svačinku a večere je v 18:30, v 19h koupání a do 20h spí :kytka:

Janis7
Povídálka 37 příspěvků 23.04.18 22:04

Dopoledne bych dala svacinku..ne navecer.. jinak tvoje malá je pěkný spáč :). Malymu bude za tyden půl roku, a pres den spí tak max dohromady 3h. A vecer se budí jen na kojení, tak 3×

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama