Doporučene široké balení - abdukcni kalhotky

Anonymní
13.3.21 16:16

Doporučene široké balení - abdukcni kalhotky

Zdravím máme z porodnice doporučené široké balení, máte někdo zkušenosti s abdukcnimi kalhotkami? Je to pro mě pohodlnější, než dávat dvě až tři pleny na široké balení. Nevím ale, zda mají abdukcni kalhotky takový účinek a děsím se první kontroly v šesti týdnech.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2985
13.3.21 16:20

Koupila jsem je, dcera je měla asi třikrát, čtyřikrát, vždycky na chviličku. Přišlo mi to jako blbost, měla nejslabší stupeň, 2a. Na kontrole vše ok. Jako rozhodně jsou lepší než dvě tři pleny, ale dcera byla malinkatá, i nejmenší velikost kalhotek pro ni byla obří, tak jsem se na to vykašlala. Mít horší nález, tak to řeším víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 17:09

@Lily Evans My máme balení pouze doporučeno, ale raději preventivně budu dávat aspoň ty kalhotky, spíš si říkám, zda to těmi kalhotkami nějak nezhorsim, že je třeba dávám špatně nebo tak. Naštěstí nám velikostně docela sedí

• Citovat
  • Nahlásit
1069
13.3.21 17:11

Máme je doma, dcera je nosila od porodnice do cca 4 měsíců, pak už bylo vše ok. Taky jsem se nechtěla motat s x plenama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
13.3.21 17:20

Taky jsme měli a vše se spravilo (myslím, že by to šlo i bez nich ale chtěla jsem být klidnější…). Je to fakt milionkrát pohodlnější (myslím, že pro dítě i mámu) než nějaké skládání plínek..
(Edit: pokud by někdo chtěl, ráda naše prodám - SZ :mavam: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat