Doporučení alternativní medicíny v Praze - léčitelství apod.

1
15.8.20 15:37

Doporučení alternativní medicíny v Praze - léčitelství apod.

Dobrý den,
Chtěla jsem se vás zeptat, zda můžete doporučit nějakého léčitele či léčitelku v Praze? Nějakou alternativní medicínu - na internetu je toho dost, však raději bych měla osvědčené názory na někoho
Mám problémy s imunitou a bývám často nemocná - cca 2× do měsíce, je mi 26, zkoušela jsem různé bylinky, doplňky stravy, v březnu jsem byla na krevním vyšetření na imunologii, však nic extra - nějaké prodělané nemoci tam byli ale nic aktivního, vysoký cholesterol apod. nic z čeho by mi mělo být neustále zas tak. Jsem prostě na vše hrozně náchylná a už mě to opravdu nebaví - budu ráda za vaše rady a doporučení.
Přeji hezký den všem Šarlot

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14379
15.8.20 18:27

Jíst dostatek vlákniny, případně přidat fermentované nápoje a zeleniu. Chceš 20, lépe 30 g vlákniny denně a to z různých zdrojů - obiloviny, luštěniny, ořechy a semena, ovoce, zelenina, houby, mořské řasy.
https://www.melvil.cz/…rava-streva/

Udělat si směs semínek bohatých na zinek a selen a denně jich sníst okolo 20 g.

Srovnat spánek - pokud s nim máš problém, tak klidně za pomoci psychoterapie a klidě krátkodobě prášků jako je trittico. Ten spánek je fakt podstatný.

Více se hýbat, pokud možno v přírodě.
Začít se otužovat (léto je na to nejlepší), chodit co nejvíc ven.
Na podzim začít chodit do sauny.

Suplemantovat od rovnodenosti do rovnodenosti 1000 UI D vitamínu. Případě si nechat na té imunologii napsat na podzim nějaké lyzáty toho, čím nejčastěji trpíš.

Ano - je to daleko víc námahy, než zaplatit šarlatánovi za nějaké placebo. Ale povede to k pozitivním změnám v tvém životě v docela spoustě dalších oblastí. Včetně lepší pleti, nehůt a vlasů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama