Doporučení IVF kliniky Praha 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kamila_j87
Povídálka 18 příspěvků 16.04.18 08:05
Doporučení IVF kliniky Praha 2018

Dobré ráno, mám za sebou první IVF, bohužel bez úspěchu. Já jsem po operaci bez vejcovodů jinak prý v pořádku a přítel má spermiogram trošku horší. Byla jsem v Pronatalu ve Varech a musím říct, že poslední návštěvy jsem se tam necítila moc dobře. Sestřička co mě měla na starosti nebyla moc příjemná když jsem se na cokoliv zeptala. Odebrali mi 7 vajíček, 3 byly nedozrálé,3 se nevyvíjely tak jak by měly a zevedli mi 1 které vypadalo prý moc pěkně. Bohužel za 14 dní mi řekli, že hodnota HCg hormonu není taková jak by si představovali a veškeré léky mám přestat brát.

Chtěli bychom vyzkoušet jiné centrum, uvažovala jsem též o Pronatalu ale v Praze, pak jsem viděla docela hezké ohlasy na Cube. Prosím jaké máte zkušenosti, nebo jakou kliniku byste mi doporučili? Děkuji :) :srdce:

Reklama

Reakce:

SaraB
Povídálka 48 příspěvků 16.04.18 08:32

Můžu z blízkého okolí doporučit iscare v Praze http://www.iscare.cz/.
Konkrétně pan doktor Hulvert.

Nicméně nikde to nemusí vyjít na první pokus, ale je důležitý aby ses tam cítila dobře.

spirig
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 16.04.18 09:15

@Kamila_j87 doporucuji gennet dr. Hrochova…byla uzasna :)

Tejii16
Stálice 79 příspěvků 16.04.18 09:21

Souhlasím se @SaraB
Za mě také Iscare a pan doktor Hulvert. Je to moc příjemný doktor a zároveň profesionál, který zbytečně neslibuje hory doly, ale stejně působí tak, že těm “horám dolům” věříte. :) A kromě notné dávky štěstí a různých dalších faktorů je právě ta positivní psychika dost důležitá. Nám u něj vyšel první pokus, teď jsem v 11tt. Ať už se rozhodneš do budoucna jakkoliv, moc ti držím palce. :kytka:

Kamila_j87
Povídálka 18 příspěvků 16.04.18 09:42

@Tejii16 Mockrát děkuji za názor. Právě, že vím, že psychika je moc důležitá. Bohužel jsem po transferu musela docházet do práce a znamenalo to pro mě velký nápor stresu. Takže jsem se rozhodla při dalším pokusu jít hned co začnu užívat hormony na neschopenku.

WishThePrincess
Nováček 1 příspěvek 31.05.18 14:48

Ahoj holky, ráda bych se zeptala na Vaše zkušenosti s Pronatalem v Praze. Mám za sebou jedno neuspěšné IUI, jedno neúspěšné IVF a jeden neúspěšný KET. Mám dvě děti přirozenou cestou, ale s novým partnerem se nám nedaří. V obou případech jsem měla prvotřídní blastocysty, žádné problémy, ale žádný úspěch!! Připadá mi to přinejmenším zvláštní. Přístup doktorů ani sester nemůžu nijak kritizovat, až na jednu postarší paní doktorku, jinak všichni v pohodě a příjemní. Byla jsem tam se slečnou, která to tam absolvovala 5× a NIC! Ráda bych věděla, jaká je jejich úspěšnost, ne ta, kterou uvádějí na netu, ale ta opravdová. Nechala jsem tam spoustu peněz a nervů.. :nevim:

Synekdoche7
Kecalka 157 příspěvků 31.05.18 16:44

Já jsem tam absolvovala 4 neúspěšné transfery. Vždy prvotřídní blasty dle jejich slov. U posledních dvou transferů jsem se nemohla ubránit pocitu špatného načasování…ale třeba je to jen můj dojem. Každopádně další IVF už tam absolvovat nebudu… mají tam dost drahé mražení a vyšší cenu za KET v porovnání s jinými centry.

Luc88ka
Nováček 2 příspěvky 12.06.18 21:39
@Kamila_j87 píše:
Dobré ráno, mám za sebou první IVF, bohužel bez úspěchu. Já jsem po operaci bez vejcovodů jinak prý v pořádku a přítel má spermiogram trošku horší. Byla jsem v Pronatalu ve Varech a musím říct, že poslední návštěvy jsem se tam necítila moc dobře. Sestřička co mě měla na starosti nebyla moc příjemná když jsem se na cokoliv zeptala. Odebrali mi 7 vajíček, 3 byly nedozrálé,3 se nevyvíjely tak jak by měly a zevedli mi 1 které vypadalo prý moc pěkně. Bohužel za 14 dní mi řekli, že hodnota HCg hormonu není taková jak by si představovali a veškeré léky mám přestat brát.Chtěli bychom vyzkoušet jiné centrum, uvažovala jsem též o Pronatalu ale v Praze, pak jsem viděla docela hezké ohlasy na Cube. Prosím jaké máte zkušenosti, nebo jakou kliniku byste mi doporučili? Děkuji :) :srdce:

Milá Kamilo, doporučuji Apolinare. Taky jsem bez vejcovodu, jejich odstranění mi doporučili přímo tam, měla jsem je plné srustu a bylo tam velké riziko mimodelozniho tehu. Pristup perfektní a výsledky taktéž. Po prvním pokusu IVF jsem otehotnela. Syn uz bude mít dva roky a pomalu se chystám Apolinare zas navštívit:) Super péče, uz si nepamatuji přesné náklady, ale více jak 5,6,7tis to nebylo. Ať ti to vyjde:) :palec:

maminka2
Kecalka 288 příspěvků 13.06.18 18:11

I já doporučím Apolináře, z 1.IVF máme dnes již šestileté štěstí a teď je navštěvujeme zas a snažíme se o dalšího sourozence :mrgreen: Přístup doktorů je tam dobrý a netahají zbytečně z lidí peníze. :palec:

Kamila_j87
Povídálka 18 příspěvků 27.06.18 11:47

@Luc88ka Mockrát děkuji za názor, už jsem zvolila IVF cube…příští týden začínám se stimulací. Náklady teda máte super…jak je to možné? My budeme platit cca 40tis.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama