Doporučení IVF kliniky Praha 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kamila_j87
Povídálka 18 příspěvků 16.04.18 08:05
Doporučení IVF kliniky Praha 2018

Dobré ráno, mám za sebou první IVF, bohužel bez úspěchu. Já jsem po operaci bez vejcovodů jinak prý v pořádku a přítel má spermiogram trošku horší. Byla jsem v Pronatalu ve Varech a musím říct, že poslední návštěvy jsem se tam necítila moc dobře. Sestřička co mě měla na starosti nebyla moc příjemná když jsem se na cokoliv zeptala. Odebrali mi 7 vajíček, 3 byly nedozrálé,3 se nevyvíjely tak jak by měly a zevedli mi 1 které vypadalo prý moc pěkně. Bohužel za 14 dní mi řekli, že hodnota HCg hormonu není taková jak by si představovali a veškeré léky mám přestat brát.

Chtěli bychom vyzkoušet jiné centrum, uvažovala jsem též o Pronatalu ale v Praze, pak jsem viděla docela hezké ohlasy na Cube. Prosím jaké máte zkušenosti, nebo jakou kliniku byste mi doporučili? Děkuji :) :srdce:

Reakce:
SaraB
Stálice 51 příspěvků 16.04.18 08:32

Můžu z blízkého okolí doporučit iscare v Praze http://www.iscare.cz/.
Konkrétně pan doktor Hulvert.

Nicméně nikde to nemusí vyjít na první pokus, ale je důležitý aby ses tam cítila dobře.

spirig
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 16.04.18 09:15

@Kamila_j87 doporucuji gennet dr. Hrochova…byla uzasna :)

Tejii16
Kecalka 134 příspěvků 16.04.18 09:21

Souhlasím se @SaraB
Za mě také Iscare a pan doktor Hulvert. Je to moc příjemný doktor a zároveň profesionál, který zbytečně neslibuje hory doly, ale stejně působí tak, že těm “horám dolům” věříte. :) A kromě notné dávky štěstí a různých dalších faktorů je právě ta positivní psychika dost důležitá. Nám u něj vyšel první pokus, teď jsem v 11tt. Ať už se rozhodneš do budoucna jakkoliv, moc ti držím palce. :kytka:

Kamila_j87
Povídálka 18 příspěvků 16.04.18 09:42

@Tejii16 Mockrát děkuji za názor. Právě, že vím, že psychika je moc důležitá. Bohužel jsem po transferu musela docházet do práce a znamenalo to pro mě velký nápor stresu. Takže jsem se rozhodla při dalším pokusu jít hned co začnu užívat hormony na neschopenku.

WishThePrincess
Nováček 1 příspěvek 31.05.18 14:48

Ahoj holky, ráda bych se zeptala na Vaše zkušenosti s Pronatalem v Praze. Mám za sebou jedno neuspěšné IUI, jedno neúspěšné IVF a jeden neúspěšný KET. Mám dvě děti přirozenou cestou, ale s novým partnerem se nám nedaří. V obou případech jsem měla prvotřídní blastocysty, žádné problémy, ale žádný úspěch!! Připadá mi to přinejmenším zvláštní. Přístup doktorů ani sester nemůžu nijak kritizovat, až na jednu postarší paní doktorku, jinak všichni v pohodě a příjemní. Byla jsem tam se slečnou, která to tam absolvovala 5× a NIC! Ráda bych věděla, jaká je jejich úspěšnost, ne ta, kterou uvádějí na netu, ale ta opravdová. Nechala jsem tam spoustu peněz a nervů.. :nevim:

Synekdoche7
Kecalka 198 příspěvků 31.05.18 16:44

Já jsem tam absolvovala 4 neúspěšné transfery. Vždy prvotřídní blasty dle jejich slov. U posledních dvou transferů jsem se nemohla ubránit pocitu špatného načasování…ale třeba je to jen můj dojem. Každopádně další IVF už tam absolvovat nebudu… mají tam dost drahé mražení a vyšší cenu za KET v porovnání s jinými centry.

Luc88ka
Nováček 2 příspěvky 12.06.18 21:39
@Kamila_j87 píše:
Dobré ráno, mám za sebou první IVF, bohužel bez úspěchu. Já jsem po operaci bez vejcovodů jinak prý v pořádku a přítel má spermiogram trošku horší. Byla jsem v Pronatalu ve Varech a musím říct, že poslední návštěvy jsem se tam necítila moc dobře. Sestřička co mě měla na starosti nebyla moc příjemná když jsem se na cokoliv zeptala. Odebrali mi 7 vajíček, 3 byly nedozrálé,3 se nevyvíjely tak jak by měly a zevedli mi 1 které vypadalo prý moc pěkně. Bohužel za 14 dní mi řekli, že hodnota HCg hormonu není taková jak by si představovali a veškeré léky mám přestat brát.Chtěli bychom vyzkoušet jiné centrum, uvažovala jsem též o Pronatalu ale v Praze, pak jsem viděla docela hezké ohlasy na Cube. Prosím jaké máte zkušenosti, nebo jakou kliniku byste mi doporučili? Děkuji :) :srdce:

Milá Kamilo, doporučuji Apolinare. Taky jsem bez vejcovodu, jejich odstranění mi doporučili přímo tam, měla jsem je plné srustu a bylo tam velké riziko mimodelozniho tehu. Pristup perfektní a výsledky taktéž. Po prvním pokusu IVF jsem otehotnela. Syn uz bude mít dva roky a pomalu se chystám Apolinare zas navštívit:) Super péče, uz si nepamatuji přesné náklady, ale více jak 5,6,7tis to nebylo. Ať ti to vyjde:) :palec:

maminka2
Kecalka 371 příspěvků 13.06.18 18:11

I já doporučím Apolináře, z 1.IVF máme dnes již šestileté štěstí a teď je navštěvujeme zas a snažíme se o dalšího sourozence :mrgreen: Přístup doktorů je tam dobrý a netahají zbytečně z lidí peníze. :palec:

Kamila_j87
Povídálka 18 příspěvků 27.06.18 11:47

@Luc88ka Mockrát děkuji za názor, už jsem zvolila IVF cube…příští týden začínám se stimulací. Náklady teda máte super…jak je to možné? My budeme platit cca 40tis.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >