Doporučení na dobrý korektor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzina9
Nováček 4 příspěvky 21.02.18 09:39
Doporučení na dobrý korektor?

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jestli mi někdo doporučí dobrý korektor? Používám zelený (hojivé účinky) a pak hnědý (nebo oranžový, prostě ten, který se hodí k pleti nejvíce). Chtěla bych nějaký, který opravdu dobře kryje a nezalézá do vrásek. Mockrát děkuji za rady. :)

Reakce:
Lenca27
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 21.02.18 09:43

Helena Rubinstein Magic Concealer. Lepsi jsem nemela.

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 21.02.18 10:11

Teď je super od Maybelline Age Rewind, kolem 200 v drogerce nebo na webu

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 21.02.18 10:11

Používám místo korektoru make-up Dermacol Barandov filmstudio…je to extrémně krycí hutny make-up, pouziji na oblasti s nedostatky a nahoru pak běžný makeup..přijde mi že ty nedostatky vždy vylezou i přes korektor, tento postup se mi osvědčil.

Pavlinka1986
Povídálka 17 příspěvků 21.02.18 10:27

Doporučuji Eucerin korektor, mají ho v lékárnách :) mám světlou pleť a tento je jediný, který splyne a není vidět.. je to tyčinka a kryje líp jak makeup, používám ho už několik let a nikam bez něj nejedu :srdce:

karkarka
Závislačka 2814 příspěvků 21.02.18 13:16

@Oplatečka jojo.já taky. dermacol cover.jen dám nejdriv make up a s pak ten dermacol. :palec:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 21.02.18 14:00
@karkarka píše:
@Oplatečka jojo.já taky. dermacol cover.jen dám nejdriv make up a s pak ten dermacol. :palec:

Já mám velice světlou pleť, s hroznou pigmentaci takže já první kryju a pak sjednocuju.

admin
Extra třída :D 11291 příspěvků 21.02.18 14:56

Hezký den,

pěkné srovnání dostupných korektorů najdete také v tomto článku.
Snad Vám pomůže s výběrem.

Pěknou středu,
adminka Zuzi

karkarka
Závislačka 2814 příspěvků 21.02.18 16:06

@Oplatečka já tmavší pleť ale šílené pigmentové skvrny.fakt hrůza.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 21.02.18 16:55
@karkarka píše:
@Oplatečka já tmavší pleť ale šílené pigmentové skvrny.fakt hrůza.

I já, po akné které se mi stále tvoří..mám před sebou čtyři procedury chemickeho peelingu tak doufám že se to zlepší a nebudz potřebovat tolik kytu na obličej :D

karkarka
Závislačka 2814 příspěvků 21.02.18 17:52

@Oplatečka já mám za sebou laser i chemický peeling, ale nepomohlo mi ani jedno. a to se to v lete opet zhorsi.uz nevim co na to zkusit.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 21.02.18 20:30
@karkarka píše:
@Oplatečka já mám za sebou laser i chemický peeling, ale nepomohlo mi ani jedno. a to se to v lete opet zhorsi.uz nevim co na to zkusit.

Tak to jsi mě nepotesila…doufám že mi to pomůže alespoň zmírnit akné :nevim:

SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 21.02.18 20:35

Za mě je nejlepší za rozumnou cenu ten od Catrice. Jmenuje se to Catrice Camouflage. Kryje podle mě dost. Co se týče pigmentových skrvn, já se dříve strašně hodně červenala, opravdu hodně, vypadala jsem jako kdybych byla pořád spálená od sluníčka. Začala jsem používat ten nejobyčejnější a nejuniverzálnější Dove krém :D a najednou všechno zmizelo samo a k tomu hezky hydratuje 8) Takže pokud máte třeba sušší pleť, tak snad vám ten obyčejný Dove krém pomůže :D A ten korektor od Catrice - lepší za tak nízkou cenu jsem zatím nenašla. Za mě fakt super :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >