Doporučení na lázně/ wellness pobyt v 6. měsíci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Snowcat686
Povídálka 40 příspěvků 23.02.18 17:38
Doporučení na lázně/ wellness pobyt v 6měsíci

Ahoj,

máte některá zkušenost s pobytem v lázních během těhotenství? Chtěla bych s mužem vyjet na pár dní na nějaký relax/wellness (ideálně v Čechách, někde blízko přírody), s tím, že bych si ráda užila nějakých procedur (jsem v 24tt). Mohly byste mi prosím něco doporučit? Našla jsem pouze sv. Kateřinu, ale tam už jsem byla, tak bych ráda zkusila něco jiného.
Díky moc za vaše nazory

Reklama

Reakce:

lusy.lus
Kecalka 274 příspěvků 1 inzerát 23.02.18 18:10

Spíš bych zvážila, zda vůbec wellness. Vířivku mi gynekolog nedoporučoval kvůli vysoké teplotě vody a bakteriím. Sauna za určitých podmínek v těhotenství jde, ale zvaž, zda ti to bude vůbec příjemné. Na normální masáže jít nemůžeš, to ti nikdo neudělá a těhotenské nedělají všude. Jestli ti to spíš nebude líto, všude kolem takový parádní věci a ty na většinu nemůžeš. To by totiž byl můj pocit. :think:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Kdo k nám vozí migranty z Libye? Potetovaná Němka, kapitánka lodi Sea-Watch 3

Kapitánkou jedné z lodí, která u libyjských břehů zachraňuje migranty, je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama