Doporučení na lázně/ wellness pobyt v 6. měsíci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Snowcat686
Povídálka 40 příspěvků 23.02.18 17:38
Doporučení na lázně/ wellness pobyt v 6měsíci

Ahoj,

máte některá zkušenost s pobytem v lázních během těhotenství? Chtěla bych s mužem vyjet na pár dní na nějaký relax/wellness (ideálně v Čechách, někde blízko přírody), s tím, že bych si ráda užila nějakých procedur (jsem v 24tt). Mohly byste mi prosím něco doporučit? Našla jsem pouze sv. Kateřinu, ale tam už jsem byla, tak bych ráda zkusila něco jiného.
Díky moc za vaše nazory

Reakce:
lusy.lus
Kecalka 290 příspěvků 23.02.18 18:10

Spíš bych zvážila, zda vůbec wellness. Vířivku mi gynekolog nedoporučoval kvůli vysoké teplotě vody a bakteriím. Sauna za určitých podmínek v těhotenství jde, ale zvaž, zda ti to bude vůbec příjemné. Na normální masáže jít nemůžeš, to ti nikdo neudělá a těhotenské nedělají všude. Jestli ti to spíš nebude líto, všude kolem takový parádní věci a ty na většinu nemůžeš. To by totiž byl můj pocit. :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >