Doporučení na zubaře v Praze (bez pojišťovny)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
944
28.6.22 15:06

Doporučení na zubaře v Praze (bez pojišťovny)

Dobrý den,

doporučil byste mi někdo zubaře v Praze, který nespolupracuje s pojišťovnami? Po problémech, které teď mám, si ráda zaplatím za kvalitní a precizní péči bez hloupých keců.

Po pročtení různých diskuzí bych se nebránila takovému lékaři, u kterého se vše hradí - pokud tomu bude odpovídat kvalita nabízených služeb.

Děkuji všem :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.6.22 16:39

Leta chodim k panu Ivanu Zolarkovi. Momentalne sidli na klinice denvita na vinohradech. Odbornik, empaticky, sice ma delsi cekaci dobu, ale akutni bere ihned. A ani na prahu a okoli ten cenik nema tak hrozivy jak okolni velke kliniky. Zazila jsem u nej dva implantaty, cisteni kanalku. Manzel slozite vysekavani osmicky na kterou se nikdo jiny netroufl. A ted pri kazde preventivce jednou za pul roku uz leta bez kazu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.22 21:12

Já ze stejných důvodů chodím do Artstomu na Praze 9 - Vysočany. Čekací doba bývá do 3 dnů. Jsou tam od rána do večera a v noci mají pohotovost.

• Citovat
  • Nahlásit
643
28.6.22 21:28

Jednoznačně Dent Medico, jedou částečně na pojišťovnu a jednání jako v rukavičkách. Sídlo je na Karlíně a ještě pobočka na Hlavním nádraží, sice jsou dražší, ale jinde už nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat