Reklama

Doporučení nebo recenze gynekologie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 09:08
doporučení nebo recenze gynekologie

Ahoj holky, chtěla bych o Vás recenzi, doporučení, radu. Chci nějakého kvalitního gynekologa/gy­nekoložku, která Vám opravdu pomůže. Mám problém s přirozenou menstruací a chceme se začít snažit o miminko. V 15 mi jednou v živote přišla přirozeně a pak nic, po roce jsem šla za doktorkou a vyřešila to HA. Vysadila jsem před půl rokem protože už to do sebe nechci cpát, a menstruace nikde, furt. Moje doktorka mi řekla, že mám vše v pořádku a zas mi chtěla nasadit anti. Proto hledám doktorku, která mě vážně vyšetří a pomůže mi. Je mi 23 let, prosím okolí Brna. PS: prosím rýpalky, že jsem neměla anti vůbec brát a že jsem blbá, nechť si odpustí komentář, v 15 jsem vážně nevěděla, že mi antikoncepce jen škodí. :kytka:

Reklama

Reakce:

Meily
Kecalka 120 příspěvků 09.10.18 09:12

Máš to tady založené asi 50× :roll:

Le_lenaz
Stálice 92 příspěvků 09.10.18 09:16

Ahoj měla jsem to podobně, menstruace poprvé v 15, šíleně bolestivá 2× mě ze školy pdvezla sanitka jelikož jsem zkolabovala od bolesti. Měla jsem to nepravidelně. Spravila to HA, s přítelem jsme chtěli miminko tak jsem HA vysadila ve 23 letech a během roku jsem to dostala snad jen 3× nebo 4×, ale nikak jsem to neřešila…téměř do roka a do dne od vysazení HA se nám podařilo otěhotnět teď mám 7 týdnů do porodu. Nejsem z tvého okolí takže ti s gynekologem neporadím jen jsem tě chtěla uklidnit že i tak to jde a ať nad tím hlavně nepřemýšlíš když to nepůjde hned protože se tím akorát více vystresuješ a nepůjde to vůbec. :hug:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 09.10.18 09:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych o Vás recenzi, doporučení, radu. Chci nějakého kvalitního gynekologa/gy­nekoložku, která Vám opravdu pomůže. Mám problém s přirozenou menstruací a chceme se začít snažit o miminko. V 15 mi jednou v živote přišla přirozeně a pak nic, po roce jsem šla za doktorkou a vyřešila to HA. Vysadila jsem před půl rokem protože už to do sebe nechci cpát, a menstruace nikde, furt. Moje doktorka mi řekla, že mám vše v pořádku a zas mi chtěla nasadit anti. Proto hledám doktorku, která mě vážně vyšetří a pomůže mi. Je mi 23 let, prosím okolí Brna. PS: prosím rýpalky, že jsem neměla anti vůbec brát a že jsem blbá, nechť si odpustí komentář, v 15 jsem vážně nevěděla, že mi antikoncepce jen škodí. :kytka:

Nejdřív napiš jestli to má být ženská nebo chlap…To je u gynekologie dost zasádní!

debra.morgan
Závislačka 3516 příspěvků 09.10.18 09:19

chodim na gyn line, doktorka grossmanova, ale nevim jestli bere dalsi pacienty.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 09:25
@Božislava píše:
Nejdřív napiš jestli to má být ženská nebo chlap…To je u gynekologie dost zasádní!

To by mě zajímalo proč je to tak zásadní ? když jsi zoufalá a chceš pomoct , nediváš se jestli je to chlap nebo žena :think:

stinga
Závislačka 3737 příspěvků 7 inzerátů 09.10.18 09:41
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych o Vás recenzi, doporučení, radu. Chci nějakého kvalitního gynekologa/gy­nekoložku, která Vám opravdu pomůže. Mám problém s přirozenou menstruací a chceme se začít snažit o miminko. V 15 mi jednou v živote přišla přirozeně a pak nic, po roce jsem šla za doktorkou a vyřešila to HA. Vysadila jsem před půl rokem protože už to do sebe nechci cpát, a menstruace nikde, furt. Moje doktorka mi řekla, že mám vše v pořádku a zas mi chtěla nasadit anti. Proto hledám doktorku, která mě vážně vyšetří a pomůže mi. Je mi 23 let, prosím okolí Brna. PS: prosím rýpalky, že jsem neměla anti vůbec brát a že jsem blbá, nechť si odpustí komentář, v 15 jsem vážně nevěděla, že mi antikoncepce jen škodí. :kytka:

proč máš tolik stejných založených diskusí? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 09:42

@Le_lenaz @debra.morgan holky, díky, aspoň někdo poradí, místo toho aby jen rejpal :kytka:

debra.morgan
Závislačka 3516 příspěvků 09.10.18 09:43
@stinga píše:
proč máš tolik stejných založených diskusí? :nevim:
čím víc diskusí, tím víc adiddas :lol:
asi je trochu neschopna no, ale svede to na " blbnutí" internetu.

Janli
Kelišová 5672 příspěvků 9 inzerátů 09.10.18 09:53
@Božislava píše:

Jak pro koho. Mě zajímá odbornost a schopnosti, ne to jejich pohlavní orgány. Já chci léčit a ne s nimi spát.
Zakladatelko, zatím můžeš jít přírodní cestou. Koukni na fi Naděje, mgr.Podhorná. Mají tam bylinné kůry co opravdu působí. Bude to lepší než další hormony.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >