Doporučení školky okolí Mirovice

4
4.5.21 12:19

doporučení školky okolí Mirovice

Ahoj Holky,

mám obrovskou prosbu. Přestěhovali jsme se do jedné malé obce u Mirovic a já pro svoji holčičku hledám školku. Preferuji malou jednotřídku, ale nedaří se mi nic najít. Poradíte??Popřípadě jak jste spokojeny se školkou v Mirovicích. Děkuju za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3
5.5.21 21:17

Jsme také kousek od Mirovic. Z vizuálního hlediska jsem volila školku v Čimelicích, protože ta Mirovicka mi prostě nesedí. I když nejsem rasista, tak je tam až moc Romů a já se raději vyhýbám. Podotýkám, že mi opravdu jako lidé nevadí, prostě je nevyhledávám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
6.5.21 07:43

No ty brďo a jak je to dlouho? už si byla v té nově postavené školce v Mirovicích? my máme Čimelice trochu dál? neslyšela jsi něco o Chrašticích?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 08:07

Jednotridka je na Orliku, ale to mate trochu z ruky. V Chrasticich jsou dve tridy, znama si to tam pochvaluje.
V Cimelicich mi moc nesedla reditelka, ta sla ted do duchodu, misto ni to dela jedna z ucitelek, ta vypada v pohode. My jsme v Cimelicich spokojeni, v te nejmensi tride maji asistentku a tim, ze berou od dvou let, nechodi tam vsechny deti od zari na pet dnu v tydnu. Tak jich ve tride bylo treba 12, 14 na dve ucitelky.

• Citovat
  • Nahlásit
4
6.5.21 08:31

Bliz to mame do Chrastic a s tou je tedy známa spokojená? a neslyšela jsi něco o školičce v Mirovicích?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
6.5.21 13:37
@Yryka píše:
No ty brďo a jak je to dlouho? už si byla v té nově postavené školce v Mirovicích? my máme Čimelice trochu dál? neslyšela jsi něco o Chrašticích?

S Chrašticemi neporadím, ani nevím, že tam školka je. Jinak já to mám také aktuální. Kluk půjde do Čimelic od září. Také máme Čimelice 2× dal než Mirovice, ale jsem rozhodnuta. Ono když ho povezu, tak je jedno jestli 4km nebo 8km…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
6.5.21 16:10

PRO @novaa
a to budou pokračovat i na Cimelickou základku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
6.5.21 16:58

Ano, i na základu do Čimelic. U nás jede i buď pouze asi 3× denně a to by museli jezdit do školy po 6hod od doma a to mi přijde zbytečné. Takže budeme vozit i do školy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat