Doporučení stavební firma - Říčany (Babice)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
EmmaJana
Nováček 1 příspěvek 24.02.18 13:34
Doporučení stavební firma - Říčany (Babice)

Dobry den, chtela jsem vas pozadat, zda mate doporuceni na stavební firmu, ktera je schopna postavit RD na klíč. Hledáme firmu, ktera je hlavne spolehlivá a bezproblémová! Kdo mate zkušenosti, dekuji za koment. Zdeňka ;)

Reakce:
vratislavkuca1
Nováček 1 příspěvek 25.02.18 14:46
Doporučení stavební firmy Benešovsko

Zdravím, nechci zakládat nové vlákno tak se sem vetřu. chtěli by jsme nadstavovat půdu, měnit krovy, no prostě komplet rekonstrukce. A hledáme stavební firmu okolo Benešova, kvalitní a spolehlivou samozřejmě :lol:
Budu rád za každe hodnocení či recenze.
Pěkný den :mavam:

Markét_eS
Nováček 1 příspěvek 04.10.18 11:11
Stavební firma / parta - okolí Říčan

Zdravím,
oživuji diskuzi - chtěla bych se zeptat zda nemáte nějaké doporučení na stavební firmu, nebo partu lidí v okolí Říčan, která by zvládla za dobrý peníz a hlavně spolehlivě přistavět cca 30 m2 velký prostor k menší chatě? ;)
Předem děkuji za rady.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Dominik Hašek pro Expres: Dostal jsem nabídku koupit hokejový klub!

Bývalý hokejový gólman Dominik Hašek (54) se po ukončení kariéry uchýlil k... číst dále >

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >