Doporučení vyšetření zraku u dětí v Brně

20
5.5.21 14:44

Doporučení vyšetření zraku u dětí v Brne

Dobrý den maminky mám dotaz. Máme doporučení v 5 letech při preventivní prohlídce na oční vyšetření. Dle mě je vše v pořádku ale jít musíme. Víte o nějakém dobrém dětském ocari? Předpokládám že to bude pouze screeningove vyšetření pomocí počítače a ne hned měření dioptrii. Máte nějakou dobrou zkušenost? P. S kde se nemusí 3 hodiny sedět v cekarne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1717
5.5.21 14:49

Objednejte se na plusoptix, sice stoji 200, ale je za pár vteřin hotovy a my jsme nečekali vůbec, vzali nas na čas. Nepamatuju si přesně, kde jsme byli, ale vím, že když jsem to hledala, našlo mi to v Brně jen to jedno místo. Půjdu tam teď s druhým dítětem, tak snad to bude opět rychlovka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8442
5.5.21 15:09

Na Nových Sadech v Paladiu je nějaká klinika a děti tam chodí. Nevzpomenu si na název teďka. Oftal možná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
5.5.21 15:12

Optometrie Mgr. Jeřábková v Kohoutovicích. Příjemná, umí to s dětmi a vše bylo hned hotové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1717
5.5.21 15:30
@hankacd píše:
Optometrie Mgr. Jeřábková v Kohoutovicích. Příjemná, umí to s dětmi a vše bylo hned hotové.

Jo to je ono, tam jsme byli. A spokojeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4214
5.5.21 15:36

@Midaku

Já se zaháčkuju.
Doporučení je potřeba nebo může být i bez?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1717
5.5.21 16:09

@Whitedog my jsme šli bez doporučení. Teda doktorka doporučila udělat to vyšetření, ale zadanka se tam nedava, je to placené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat