Doporučenka z UP na uklízení obce při alergii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katyska
Stálice 93 příspěvků 16.03.18 17:17
Doporucenka z UP. Práce venku

Ahoj děvčata mám dotaz. Dostala jsem doporucenku z UP na uklízení obce. Zahrnuje to zametani chodníku, sečení trávy, sázení stromků v lese. Nicméně jsem alergicka
na pyly, traviny, prach. Vždy otecu, rýma, kasel. Obstojim se zprávou z alergologie? Bude mi to uznáno? Díky za názory :)

Reklama

Reakce:

Hanka1
Extra třída :D 13324 příspěvků 16.03.18 17:25

Hlasit se budes asi nekde na Mestskem urade, tam bych donesla papir z alergologii a na doporučenku ti daji štempl, ze takovou praci vykonávat nemuzes…

katyska
Stálice 93 příspěvků 16.03.18 17:33

@Hanka1 děkuji za odpověd. Jako mě nevadí žádná práce, ale myslím že toto bych nedala co se týče alergie. Mám to fakt děsný. Raději být zdravá a abych mohla dělat vše… :(

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 16.03.18 17:38

Jestli máš tak silnou alergii, tak ti to asi doktor napíše. Jaro se blíží no, to je pravda.

renduli
Závislačka 2941 příspěvků 16.03.18 17:38
@Hanka1 píše:
Hlasit se budes asi nekde na Mestskem urade, tam bych donesla papir z alergologii a na doporučenku ti daji štempl, ze takovou praci vykonávat nemuzes…

To zdravotní potvrzení musí vidět hlavně na ÚP, aby uznali odmítnutí práce nebo nepřijetí ze zdravotních důvodů jako vážný důvod.

katyska
Stálice 93 příspěvků 16.03.18 17:43
@renduli píše:
To zdravotní potvrzení musí vidět hlavně na ÚP, aby uznali odmítnutí práce nebo nepřijetí ze zdravotních důvodů jako vážný důvod.

Jo jo. To je mi jasný že na UP to budu dokládat. Děkuji děvčata za reakce :)

renduli
Závislačka 2941 příspěvků 16.03.18 18:00

@katyska Není zač. Přeji hodně štěstí při hledání jiné, vhodnější práce. :kytka:

P4ja
Závislačka 4910 příspěvků 16.03.18 18:13

@katyska Tak to nezavidim, mam s tim bohate zkusenosti. Tak treba ti najdou neco, co by se dalo delat uvnitr. Drzim palce :)

katyska
Stálice 93 příspěvků 21.03.18 11:27

Tak jen sděluji že na UP to zohlednili že ze zdravotních důvodů nemohu tuto praci vykonávat. Byla jsem na alergologii a pan doktor mi to potvrdil že tato práce pro mě není vhodná. Tak děkuji za odpovědi a mějte se fajn holky :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama