Reklama

Doporučí mi někdo dobrý hotel v Egyptě - Hurghada

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mon222
Povídálka 39 příspěvků 17.08.18 10:04
doporučí mi někdo dobrý hotel v Egyptě (hurghada)

Ahoj lidičky, doporučíte mi nějaký dobrý hotel ve kterém jste byli spokojené? nejlépe 5* a v Hurghadě. děkuji

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10076 příspěvků 17.08.18 10:08

https://www.booking.com/…each.cs.html?…

Byli jsme v tomto hotelu a super

Tichošlápek
Extra třída :D 10076 příspěvků 17.08.18 10:12

Teď koukám, ze ten odkaz nefunguje - je to hotel Steigenberger Al Dau Beach Hotel

mon222
Povídálka 39 příspěvků 17.08.18 10:15

vypadá hezky :-) chceme něco do 15 tisíc na osobu.. :-) ale děkuji

jege
Ukecaná baba ;) 1324 příspěvků 17.08.18 10:19

Kdysi jsem jsem vybíral dovolenou a nejlépe z těch cenově dostupných 5* mi vycházel Dana Beach (https://hotel.invia.cz/…/dana-beach/), ale byť jsem vybral solidní CK, tak na letišti v Hurghade nám oznámili, že nás ubytují v ještě lepším Albatros Palace Resort 5*: https://hotel.invia.cz/…lace-resort/.

Všichni byli maximálně naštvaní a delegáta málem sežrali, v jsme se nechtěli ubytovat a chtěli jsme do Dana Beach, ale pak nějací „mlaďoši“ vzali taxi a odjeli se do Dana Beach podívat a za 1/2 hodinky byli zpět s tím, že Albatros Palace je fakt ještě lepší než Dana Beach.

Tak jsme tam zůstali a byla to fakt skvělé, až na moře, do kterého se dalo dostat buďto z mola nebo cca 50m po mrtvém korálu, což bez bot do vody se jednalo chození po ostrém kamení.

Vím, že velice dobré ohlasy byly na řetězec hotelů Steigenberger, ale nevím přesně který z nich (jsou tam 3) a vím, že byl hodně drahý: https://recenze-hotelu.invia.cz/?…

vulpes
Kelišová 5009 příspěvků 17.08.18 10:29

napiš, co je pro tebe „dobrý hotel“, jinak dostaneš hodně rozporuplných tipů.

Chceš nejlepší jídlo, služby, nové vybavení? Aquapark? Písečnou pláž pro děti a vůbec super zázemí pro děti, chceš co nejlepší potápění? Chceš strategický bod pro fakultativní výlety? Chceš nejlepší bazény? Nebo nejkrásnější vstupní loby? ;-)

Ideál, který by splňoval vše, v Egyptě neexistuje (hledá ho hodně lidí už roky ;-) ), tak je to o preferencích a kompromisech.

terinka4444
Hvězda diskuse 67145 příspěvků 17.08.18 10:33

Napiš, co je ideální hotel. Co hledáš, dokonalý luxus za 15000 na osobu neseženeš ani v Egyptě.

renap
Ukecaná baba ;) 1924 příspěvků 17.08.18 10:40

https://www.blue-style.cz/…sque-resort/?…
Ten je hodně dobrý,ale první volné termíny jsou na říjen,bývá brzy vyprodaný.
Nám se líbil Albatros palace,ale asi jeden nesplňuje ten požadavek do 15 tisíc. Ono se sice říká,že Egypt je levný,spíš to říkají ti,co vidí někde reklamy,že jako al inclusive za 10 tisíc,ale to jsou fakt mizerný hotely,do kterých nikdo soudný nepojede. Egypt není Evropa a ten počet hvězdiček neodpovídá ,takže tam to chce fakt 5 hvězd a číst recenze. A kvalitní hotely jsou dražší,možná na last,mimo prázdniny by se něco sehnalo do těch 15 tisíc,to asi jo.

vulpes
Kelišová 5009 příspěvků 17.08.18 10:42
@mon222 píše:
vypadá hezky :-) chceme něco do 15 tisíc na osobu.. :-) ale děkuji

do 15tis to bude opravdu o těch kompromisech. Ale jestli ani nevíš, co chceš a jediné kritérium je „vypadá hezky“, tak to si můžeš vybrat jakýkoli :lol: Oni to umí postavit, aby to udělalo dojem a hezky vypadají všechny ty resorty.

mon222
Povídálka 39 příspěvků 17.08.18 10:43

nehledám luxus, nějaký hezký hotel, který se nerozpadá, čistá pláž, čistý hotel, nejlépe písečná pláž, něco co nevypadá na fotkách jako hezký hotel,ale přijedeš tam, a je to rujna. Byla jsem v egyptě v Prima life hotelu a to se mi třeba líbilo :-) Chtěla jsem nějaký tip, kde jste třeba byli a líbilo se Vám tam :-)

terinka4444
Hvězda diskuse 67145 příspěvků 17.08.18 10:49

@mon222 Kde mně se třeba líbilo bylo Hilton long beach, pokud nechceš hchodit, ubytování v hlavní budově, jinak je to komplex vilek v zahradě. Jídlo dobré, celkem čisto, docela hezká pláž, písečná, s pozvolnám vstupem, a je fakt dlouhá, nějak se tam ty lidi rozmělní a máš pocit, že jsi tam stále skoro sama, lemovaná je korálovým útesem, nemusíš se bát žraloka :mrgreen: daň za to je při odlivu méně vody u břehu, má laguny, docela fajn. Zároveň molo na šnorchlování. A je to ta nižší cenová relace, kdy byste se mohli do 15000 vejít. A je mimo Hurghadu, je na na druhou stranu od letiště, takže je tam klid.

freeport
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 17.08.18 10:49
@mon222 píše:
Ahoj lidičky, doporučíte mi nějaký dobrý hotel ve kterém jste byli spokojené? nejlépe 5* a v Hurghadě. děkuji

My byli v Titanic Palace Resort, spokojenost, ale nevím, jestli se vlezeš do 15/os, možná v nějakým lastu.

vulpes
Kelišová 5009 příspěvků 17.08.18 10:55
@mon222 píše:
nehledám luxus, nějaký hezký hotel, který se nerozpadá, čistá pláž, čistý hotel, nejlépe písečná pláž, něco co nevypadá na fotkách jako hezký hotel,ale přijedeš tam, a je to rujna. Byla jsem v egyptě v Prima life hotelu a to se mi třeba líbilo :-) Chtěla jsem nějaký tip, kde jste třeba byli a líbilo se Vám tam :-)

čistá pláž je všude a čisto snad taky. Když je to rujna, tak to žádná CK nenasmlouvá.
Písčitou pláž poznáš ideálně na mapě. Vyložené pískoviště u Hurghady jsou třeba hotely v oblasti /zálivu Sahl Hasheesh.
Když dáš požadavek „že se tam nějakomu líbilo“, tak ti může přijít tip právě i na nějakou hegešárnu, protože dotyčný, kterému se tam „líbilo“, byl poprvé v životě v zahraničí a tak byl nadšený i z té hegešárny.
Aneb, kdo se neumí ptát a neví, co chce, tomu není žádné pomoci.

jkra
Generální žvanilka 24343 příspěvků 17.08.18 10:56
@renap píše:
https://www.blue-style.cz/…sque-resort/?…
Ten je hodně dobrý,ale první volné termíny jsou na říjen,bývá brzy vyprodaný.
Nám se líbil Albatros palace,ale asi jeden nesplňuje ten požadavek do 15 tisíc. Ono se sice říká,že Egypt je levný,spíš to říkají ti,co vidí někde reklamy,že jako al inclusive za 10 tisíc,ale to jsou fakt mizerný hotely,do kterých nikdo soudný nepojede. Egypt není Evropa a ten počet hvězdiček neodpovídá ,takže tam to chce fakt 5 hvězd a číst recenze. A kvalitní hotely jsou dražší,možná na last,mimo prázdniny by se něco sehnalo do těch 15 tisíc,to asi jo.

jo , ALBATROS palace je krasny.Muze se vedle do hotelu na tobogany.

renap
Ukecaná baba ;) 1924 příspěvků 17.08.18 11:35

@jkra No,my měli původně koupený ten s těmi tobogány,jak byl přes silnici,už si nepamatuju název. Kupovali jsme to den před odletem za 10 tisíc na osobu a na letišti nám řekli,že nás dají do Albatros palace. Bylo to před deseti lety a ten hotel byl úplně nový,byli jsme první a jediní Češi. Byl to fakt luxus,nádhera,ještě tam nebylo ani to molo,ale jak byl ten hotel nový,tak tam byl hned u břehu krásný nezničený korál,plno rybiček. Teď jsem slyšela,že už je to tam poničený. Když jsme přijeli domů a viděla jsem ho v nabídce na další sezonu a tu cenu,tak se mi protočily panenky,stál tenkrát skoro 30 tisíc na osobu. Takový lasty už v dnešní době asi neexistují,škoda :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >