Doporučil by mi někdo mast na křečové žíly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kuškaba
Nováček 4 příspěvky 29.01.19 01:20
Doporučil by mi někdo mast na křečové žíly?

Zdravím, těhotenstvím mi u levého kolena vystoupily žíly. Když se zvednu z postele, tak skoro skáču po jedné noze, abych té druhé ulehčila. Doktorka mi napsala pilule, ale chtěla bych to zkusit i rozmasirovanim nejakeho gelu. Má někdo dobrou zkušenost?

Reakce:
Tarjei
Závislačka 4408 příspěvků 29.01.19 06:24

Jedinou dobrou zkusenost mam s operaci ;)

zuzikka
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 12 inzerátů 29.01.19 06:54

Moje kamarádka byla nadšená z tohoto

stinga
Kelišová 5100 příspěvků 3 inzeráty 29.01.19 07:11

@Kuškaba a pozor křečové žíly se nesmí rozmasírovávat, mohl by se utrhnout tromb a nastat embolie, jestli to píšu dobře - prostě je to nebezpečné, jen lehce vtírat

Monchichik
Kelišová 6492 příspěvků 29.01.19 07:14

O žádné masti, co by fungovala jsem neslyšela, jedině operace.

Tarjei
Závislačka 4408 příspěvků 29.01.19 07:15

@Monchichik asi tak. A cim driv se na tu operaci jde, tim min komplikovanej je to zakrok.

stinga
Kelišová 5100 příspěvků 3 inzeráty 29.01.19 07:18

@Monchichik @Tarjei ale ona je těhotná, nevím ale myslím, že se to operuje až po porodu?

Monchichik
Kelišová 6492 příspěvků 29.01.19 07:18

@Tarjei Teď byla moje sestra, já s tím teda problémy naštěstí nemám, ale ona to nechala dlouho a musela jít znovu, měla to nějaký komplikovaný :( . Takže čím dřív, tím líp.

Monchichik
Kelišová 6492 příspěvků 29.01.19 07:19

@stinga Ségra byla na soukromé klinice, dělá se to bez narkozy, je na to nějaká nová metoda, takže asi i v těhotenství by to šlo.

Tarjei
Závislačka 4408 příspěvků 29.01.19 07:21

@Monchichik ja mela sileny po dětech zily na jedny noze. Nechala jsem to pak jeste 8 let. Vzali mi to najednou ale dr rikal, ze to trochu trvalo, panzto jsem to prave nechala dlouho. Normalne se to dela cca dvacet min, u me zo trvalo hodinu. Jsem spokojena ze uz to mam hotovy ale mela jsem jit mnohem driv.

Tarjei
Závislačka 4408 příspěvků 29.01.19 07:22

@Monchichik to zalezi na tom, o jaky zily jde. Jedna vec jsou jen popraskaný zilky, jina vec jsou vinuty varixy.

Monchichik
Kelišová 6492 příspěvků 29.01.19 07:22

@Tarjei Jo, jo, tohle je jedna z věcí, kdy se nevyplatí čekat. Lepší to nebude, jen horší.

Monchichik
Kelišová 6492 příspěvků 29.01.19 07:23

@Tarjei neměla popraskaný žilky, měla fakt hnusný vylezlý žíly a bouli nad kolenem

P4ja
Echt Kelišová 7778 příspěvků 1 inzerát 29.01.19 07:30

Mně to trochu zmírňuje Priessnitz mazání na žíly. Prababička si dělala tinkturu z kastanu. Jinak odpočívat s nohami nahoře. Samozřejmě Detralex k tomu a i kompresní podkolenky.

A zákrok teď v těhotenství je podle mě blbost. Ještě je budeš namáhat u porodu. Mě operace čeká, ale chci ještě jedno miminko a potom.

Lama Lama
Hvězda diskuse 50704 příspěvků 4 inzeráty 29.01.19 09:25

Masti jsou na nic. Určitě kompresivní punčochy a návštěva cévního lékaře k vyloučení zánětu nebo trombozy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Vignerová zveřejnila nový vztah v opilém videu! Její milenec je autor seriálu Most!

I když se Aneta Vignerová (31) snažila mlžit a tvrdila, že scénárista Petr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >