Doporučíte dětský budík nebo hodiny?

676
18.2.21 08:32

Doporučíte dětský budík nebo hodiny

Ahoj, doporučil by mi někdo prosím z vlastní zkušenosti dětský budík nebo nástěnné hodiny pro syna v první třídě, které by měly opravdu maximálně tichý chod, aby ho nerušily při usínání? Syn si to přeje k narozeninám, ale recenze jsou bídne, vůbec z nich nejsem moudrá. Moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3014
18.2.21 09:21

My máme ovečku SAM od Zazu. Zvuk nedělá žádnej, netiká, je digitální (ale má ciferník). Akorát jak ráno klapne očima, tak tak to cvakne. Máme ji moc rádi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8903
18.2.21 09:59

A chceš hodiny s ciferníkem nebo digitální čas? Holky mají klasické ručičkové hodiny, které ale nesvítí, a měly požadavek vědět v noci, kolik je hodin. Tak Ježíšek donesl projekční budík a 8letá dcera (druhačka) je z něj naprosto nadšená, promítá ji to čas nad postel (ale nějak extra to nesvítí, bála jsem se, aby to nebyla diskotéka, a je to velmi rozumné) ;) Má tenhle: https://www.datart.cz/…ww-bily.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8866
18.2.21 11:50
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11055
18.2.21 12:05

Skvělé i na učení hodin mi přijdou tyto - Hama Easy Learning. Má v pokojíčku neteř, nic vyloženě neslyším, ale na návštěvách je tam bugr, takže jak hlasité jsou večer nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat