Doporučíte dobrou gynekoložku/ka na Praze 4 prosím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kobrakai
Kecalka 344 příspěvků 31.07.19 11:43
Doporučíte dobrou gynekoložku/ka na Praze 4 prosím?

Prosím doporučili by jste mi dobrou gynekologii na Praze 4 nebo nekoho konkretniho kdo nabira a je hodnej a takovej soucitenj? Docela to spěchá prosím prosím :( Mam doktorku, ale je hrozne chladna, nic nevysvetli, uz toho mam dost. Děkuji :hug:

Reakce:
chs.jasmin
Extra třída :D 10104 příspěvků 31.07.19 12:32

@Kobrakai Mudr. Sámer Asad - pokud nemáš problem s cizokrajným doktorem, tak doporučuji. Chodila jsem k němu a byl velmi milý, když jsem pak otěhotněla, tak skvělá peče, neplaší, nestresuje, vysvětlí. Při pozitivním testu mě i objal :lol: :palec: Je na znamem lekaři.

Kobrakai
Kecalka 344 příspěvků 31.07.19 19:11

@chs.jasmin Pochopila jsem, ze se jedna o soukromou ordinaci? Plati se ukony nebo spolupracuje s pojistovnou? Dekuji :hug:

chs.jasmin
Extra třída :D 10104 příspěvků 31.07.19 19:57
@Kobrakai píše:
@chs.jasmin Pochopila jsem, ze se jedna o soukromou ordinaci? Plati se ukony nebo spolupracuje s pojistovnou? Dekuji :hug:

Platila jsem až za těhotenský balíček 1200korun (5let zpět), ale byl tam neomezený počet UTZ, vč fotek, dokumentace i na flash disk, první screening, odběry krve, apod. Jinak vše na pojištovnu. :palec:

marianne
Stálice 79 příspěvků 01.08.19 04:42

Mudr. Barbora Kubešová. Praha - Uhrineves. www.gynvivus.cz
Na strankách ma prehled sve praxe. Je vyborna.

Lenikoule
Kecalka 173 příspěvků 01.08.19 05:23

Já chodím na EUC polikliniku. Gynekologii tam vede pan Kolek a má pod sebou několik doktorů. Konkretně chodím k panu Bačíkovi, ale už se mi stalo, že měl dovolenou a šla jsem k jedné z doktorek.Jsem tam spokojená :)

Kobrakai
Kecalka 344 příspěvků 01.08.19 08:20

Moc vam dekuji, urcite mrknu na vse :* :hug:

Alushka.S
Kecalka 318 příspěvků 01.08.19 09:05

Já za sebe mohu doporučit MUDr. Miroslav Starý, je na Lhotce. Je moc milý, rád vysvětlí, poradí a ke všemu má moc hodnou a empatickou sestřičku. :)

Váš příspěvek
Reklama