Doporucite gynekologa- Praha 4

25
31.1.07 22:33

Doporucite gynekologa- Praha 4

Ahoj,

chtela jsem se poptat po nejakem dobrem gynekologovi /ne gynekolozce/
na Praze 4, ktery vlastni i ultrazvuk.

Moc diky za tip.

Lucy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

212
31.1.07 22:54

Ahoj Lucy,

chodím k Dr. Busovi, má ordinaci v poliklinice Modřany a můžu Ti ho jenom doporučit. Je neskutečně milý a i lidský. Když jsem u něj, tak mám pocit, že jsem jeho jediná pacientka. Má v ordinaci ultrazvuk.

Trudi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
31.1.07 23:04
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1423
1.2.07 10:13

Ahoj, já chodím do DTC Roškotova ulice na zeleném pruhu, MUDr. Matějovský. Jsem s ním moc spokojená, má ultrazvuk, monitor… akorát se ročně platí příspěvek 700,– Kč, když jsi na mateřské tak jen 400,– Kč. Aleneměnila bych.
Kdyžtak můžu poslat SZ číslo na něj do ordinace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
1.2.07 11:50

Holky,

moc diky. Rada bych zmenila sveho gynekologa ze dvou duvodu. Jednak po prestehovani to mam k tomu svemu daleko a druhym duvodem je, ze nema ultrazvuk a ja jsem se az ve 13.tydnu dozvedela, ze plod se od 7.tydne nevyviji, tak nedej boze kdyby se mi to stalo podruhe, tak abych to aspon vedela vcas a nemusela se radovat, ze jsem prekonala kriticke prvni 3 mesice.

Jeste jednou diky a o kontakt si napisu do SZ.

Lucys
PS: Evo, ja jsem chtela gynekologa /muze/, takze ta druha diskuse mi moc nepomohla - ale taky dik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
2.2.07 18:07

Ahoj, chodím k Mudr Havlínovi na Pankrác, je to kousek od metra. Má ultrazvuk a monitor, tak si mě nechal až do 32 týdne a pak mě předal do Podolí a tam jsem byla asi jenom 3×..
Ale nebere VZP.
Jestli budeš chtít číslo, písni SZ, jinak doktorů je tam víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama