Doporučíte, kde koupit kuchyň? Ne truhláře prosím

8.6.15 20:46

Doporucite kde koupit kuchyn? Ne truhlare prosim.

Prosim o rady a zkusenosti..chystame se poridit novou moderni kuchyn v kombinaci dreveneho dekoru a barevneho lesku. Zvazujeme Oresi, ale cetla jsem dost negativnich recenzi na kvalitu. Mate zkusenost? Doporucite dalsi firmu..Hanak…Ikea…?Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9659
8.6.15 20:49

Nám dělalo kuchyně studio Bening. Měli jsem je doporučené a byli úžasný. Kuchyň nám pak fotili i do časopisu, tak se asi povedla ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.15 20:52

Diky mrknu… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18000
8.6.15 20:59

Mně dělal kuchyň Hanák-je nááááádherná, ale teda byla dost drahá a dodělávky jim trochu trvaly… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47225
8.6.15 21:04

My mame podruhe od mistniho truhlare Trs, zadali jsme si loni v ikee, oresi, nekolika truhlaru at udelaji cenovou a mater. nabidku na kuchyn, jak jsme si ji navrhli a opet vyhral cenou i kvalitou truhlar ktery nam uz 5 let zpet na jinem dome delal uz jednu kuch.
U oresi se nam nelibila kvalita, ty dojezdy na vystavenych suplikach otresne tři skály, vrzaly to doma nechci, takze jsme je zavrhli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8234
8.6.15 21:05

Do Oresi bych nešla, znám dva lidi, kteří mají, a oba řešili nějaké problémy a reklamace se táhly poměrně dlouho. My máme IKEA a jsem moc spokojená, jejich kování je kvalitní, poměr cena/výkon si myslím, že super. Hanák už je úplně jiná cenová kategorie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.15 21:11

Takze s tou Oresi to asi skutecne nebude tak ruzove…skoda, docela se mi libila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
8.6.15 21:15

My máme kuchyň z Kuchyně Dušek, měli a určitě i stále budou mít různé akce apod… a se vším jsme moc spokojeni, jak doprava, tak montáž a máme ji něco přes rok :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.15 21:24

My máme od Oresi a je krásná, ale jejich montáž byla katastrofální! Očividně to ty montážníky těžce nebavilo a namontovali dvířka nakřivo, do šuplíků dali málo šroubků, takže to musel upravovat přítel, aby se později nevyvracely-fakt hrozný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8022
8.6.15 21:30

Ikea už máme druhou a jsme spokojený maximálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11608
8.6.15 21:32

Mame Decodom a myslim dobry…ale jestli maji kombinaci jakou chces netusim, uz je to par let co jsem vybirala. Brali jsme to tehdy pres Sconto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
8.6.15 21:50

Kamarád stolař - truhlář dělá kuchyně na zakázku asi 15 let. Onehdy jsme kecali o kvalitě výrobků ze studií, od soukromých truhlářů a z Ikea a říkal, že spousta lidí při výběru kuchyně dělá chybu, když vybírá podle designu. Prý když člověk chce, aby kuchyně vydržela, je důležitý koukat na to, odkud pochází jednotlivé součásti. Pokud vezmeš lamino z Polska, počítej s tím, že se do pěti let začne loupat, protože používají jakousi levnou metodu, která má špatnou odolnost při styku s vodou (Oresi jsou Poláci). Ale prý to lamino ještě není to nejhorší, protože vyménit dvirka není až tak drahý. Nejdúležitéjší je, odkud pochází kování (závěsy a posuvy) - Čína, Polsko a Itálie nebrat. Brzo se ochodí a měnit je je nákladné, navíc jejich výměna na některých místech vyžaduje částečnou demontáž kuchyně. On pracuje s německým, který je teda dražší, ale prý za 15 let neřešil žádnou reklamaci na tyto drahé součástky. Mimochodem, kuchyň od něj máme, vařím denně, všechno sedí, jako první den… a vyšla nás o cca 7% levněji, než Ikea, která v době, kdy jsme kupovali, pracovala s čínským kováním (s jakým pracuje teď nevím, už jsme se dál nezajímali).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47225
8.6.15 21:58

@Dabba
Ano tak nějak to mame taky, truhlář vyšel kvalitneji a ještě levneji nez ikea, v ikee nebyli schopni zajistit barvy co jsme chtěli, tak to polatali s toho co meli.
My měli obyv. stěnu od truhláře dvou barevnou a k tomu jsme potřebovali kuchyn stejné barvy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6079
8.6.15 22:06

Doporučuji IKEA, máme ji a super :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
8.6.15 22:22

Jj, rychtyk. My zas měli problém s prostorem. Žádné studio nám nebylo schopné udělat kuchyň opravdu na míru, tj. například skřníňku širokou 53 cm. Každé studio píše „na míru“, ale poskládané z modulů dle jejich rozměrů, které nejsou ochotni upravit. S truhlářem toto nebyl problém, vizualizaci udělal dopředu suprovou a taky byl daleko širší výběr vzorů, protože nebyl vázán jedním dodavatelem… prostě mám kuchyň skutečně přesně podle svých představ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama