Doporučíte? Knihy o životě, změny, psychika, nový začátek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 00:04
doporučíte? knihy o životě, změny, psychika, nový začátek

Ahoj holky, ráda bych si přečetla nějakou literaturu s tématy jako restart života, jak se vypořádat se zlými lidmi co nepřejí a škodí, jak přehodnotit a změnit svůj život ještě k lepšímu. Nevím, můj příklad… Jsem lemra líná :mrgreen: nic se mi nechce, tedy spíše se k ničemu nemůžu dokopat, protože vím, že to za mě udělá z většiny manžel :mrgreen: něčemu se chci věnovat, ale vydrží mi to chvíli, takže nic z toho. Navíc minulý rok byl moc špatný a chtěla bych hodně věcí změnit k lepšímu. A bohužel se potykam se zlými, zavistivimi a nepřejícnými lidmi, se kterými se musím potýkat. Manželova ex, zlá tchyně… Takže budu ráda za nějaké tipy na knihy s tímto tématem. Děkuji :kytka:

Reakce:

cecetka
Kelišová 7360 příspěvků 14.01.17 08:11

Treba http://karolinaloskotova.blog.cz/…nize-svitani

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25041 příspěvků 14.01.17 08:31

JEstli umíš AJ a jsi ochotná v tom jazyce číst, tak zapátrej na Amazonu podle hodnocení.

ivulka00
Ukecaná baba ;) 1743 příspěvků 14.01.17 08:41

Pěkná a čtivá knížka je „Jděte po schodech“ z Grady :)

Rouzálie
Kecalka 192 příspěvků 14.01.17 08:52
Řasnatci

Přesně takovou knížku na téma jak se vypořádat se zlými lidmi a jak restartovat svůj život jsem četla na konci roku a byla naprosto výtečná. Jmenuje se to Řasnatci a napsala ji Dana Kellnerová. Můžu vřele doporučit.

tasa
Echt Kelišová 9022 příspěvků 14.01.17 10:12

Lidi mají Radi miluj svůj život-luis hay

Me přijde, ze teorie neni ale praxe

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >