Doporučíte kočárek v trojkombinaci do terénu do 20 tisíc?

5.4.16 06:45

Doporučíte kočárek v trojkombinaci do terénu do 20 tisíc?

Dobrý den, hledám kočárek, ale člověk aby se v tom dnes vyznal ve všech těch značkách a funkcích :/ Mám vyhlídnutý X Lander Move, má být i do terénu, ale po včerejší návštěvě prodejny se mi nechce věřit, že kočárek, který není odpružený a má teleskopickou rukojeť, je vhodný do přírody… Po ježdění ve městě proč ne, ale neumím si představit, že s ním půjdu po hrbolaté zemi v přírodě.. Ještě je pro nás i důležité, aby se dal dobře složit do našeho středního kufru do auta, X lander se tam vlezl jen se sundanými kolečky.. Znáte nějaký designově podobný, skladný, s velkými nafukovacími koly, s kvalitním podvozkem? Moc děkuji za rady!! :)

Příspěvek upraven 05.04.16 v 07:09

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

74
5.4.16 07:05

@martinaska já jsem měla Roan Marita. Pokud bych měla druhé dítě, tak bych do něj šla znovu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58486
5.4.16 07:07

@martinaska jestli potřebuješ vyloženě do terénu, tak zvol některý z outdoor kočárů - např BoB a pod. Ony jsou dělané jakože na běhání, ale právě proto mají super odpružení atd.. a v terénu jsou skvělé.. osobně mám quinny speedi a do terénu je skvělý :nevim: kupovala jsem tedy jen sporťák, ale známá má hl. korbu a je to fajn..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.16 07:08

@kulih Děkuji, a jak je to se skladností do kufru? Nemáme ho moc velký, tak potřebujeme, aby byl i složitelný :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.16 07:13

@martina.se No nevím, co by mi řekl manžel na trojkolku, moc se mu nelíbí, ale včera jsem mu říkala, že budeme muset hledět na funkce a ne design.. Jak se s ním jezdí v zimě? Bude asi i lehký, což je fajn, protože první půlrok budu kočárek tahat do 2. patra po schodech :roll: A je odpružený?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
levante
5.4.16 07:15

Zkus baby design lupo ;) nam vyhovuje :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
103
5.4.16 07:24

Taky jsem chtěla X-Lander, ale po tom co jsem zjistila ze neni vůbec odpružený jsem od nej ustoupila a koupila si kočárek od Maxi-Cosi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.16 07:28

@levante Ten vypadá dobře :palec: Ještě jsem viděla Baby design husky, to je od té samé firmy? Není pro vás těžký?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58486
5.4.16 07:29
@martinaska píše:
@martina.se No nevím, co by mi řekl manžel na trojkolku, moc se mu nelíbí, ale včera jsem mu říkala, že budeme muset hledět na funkce a ne design.. Jak se s ním jezdí v zimě? Bude asi i lehký, což je fajn, protože první půlrok budu kočárek tahat do 2. patra po schodech :roll: A je odpružený?

taky jsem váhala s tříkolou a ono je to super.. Jinak odpružený je, ale zase to není vyloženě houpák. V zimě pohoda, zaaretuju přední kolo a projela jsem i 30 cm sněhu na louce :mrgreen: Jo a je fakt lehounký, sama naložim do tram, dotáhnu do baráku atd.. Výše psaný Roan - naprosto bezkonkurenční houpák (mám též), ovšem neskladný :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.16 07:29

@nikko No právě :think: Myslela jsem, že v dnešní době budou kočárky všechny odpružené, jak v tom chcete dítě houpat že.. A jak je na tom maxi cosi se skladností do kufru a váhou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.16 07:33

@martina.se Tak to je fajn :palec: Já nevím proč mám u těch tříkolek vsugerováno, že to přední kolečko nemůže dlouho vydržet, když tam je jen jedno :mrgreen: Ale asi se pletu :) Zkusím se zeptat manžela, co on na to.. Jen jsem četla ohledně korbičky, že je dost úzká a já ji budu potřebovat na zimu pro půlroční dítě :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1907
5.4.16 07:36

Já mám do terenu Firkon Verano Long a do města jsem přikoupila Valco Snap

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
5.4.16 07:36

@martinaska ja jsem chtěla kočárek do terénu, za barakem mame les a to by x-Langera opravdu neustal (nebo možná ustal, ale dite by bylo řádně naklepane) tak jsem sáhla po maxi-cosi který mame vyzkoušený, vozili jsme v něm neteř…s kočárkem velká spokojenost, do auta v pohodě mam fabii a pohoda a váha taky ujde, bála jsem se ze sním budu zapásit než ho slozim do auta apod…ale dobrý uz to mame natrenovany :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
5.4.16 07:40

@martinaska já měla Cortinu X3 Tris Evolution a do terénu super… jedno kolečko vepředu projede lépe než dvě daleko od sebe, nebyl moc odpružený, ale vůbec to nevadilo, velká kola, kočárek bytelný a velký, takže v pohodě se vešlo i tříleté dítě… projeli jsme všechno možné, jezdila jsem s ním po lese… co ten s námi zažil… odvozil dvě mé děti a teď s ním jezdila ještě i snacha…
Skládal se pěkně, do kufru se mi vešel i do maličkého Suzuki Swift (sporťák, hluboká korba se musela dát na sedadlo)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.16 07:41

@nikko Tak to je super, my taky budeme mít za domem les a budeme jezdit občas i na výlety, tak chci, ať něco vydrží :palec: U toho X-Landeru jsem si taky říkala, že to pro dítě nebude pohodlné, když to v něm bude házet ze strany na stranu :think: A jaký Maxi cosi máš přesně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama