Reklama

Doporučíte lázně vhodné v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 17:38
Doporučíte lázně vhodné v těhotenství?

Prvně se omlouvám za anonym, těhotenství jsem v práci ještě neoznámila a vím minimálně o jedné kolegyni, která sem chodí. Hledám a vybírám lázeňský pobyt, na který bychom jeli s manželem v době, kdy budu cca v 7-8 měsíci těhotenství. Zjistila jsem, že v některých lázních mají problém se všemi procedurami pokud je žena těhotná. Přitom bych si ráda užila lehké masáže zad (v sedě), masáž nohou apod. Jelikož se mi Vaše rady často osvědčily, prosím o sdílení pozitivních i negativních zkušeností v souvislosti s lázněmi. Moc díky :)

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama