Reklama

Doporučíte manželskou poradnu - Praha 9?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 10:58
Doporučíte manželskou poradnu - Praha 9?

Máte někdo dobrou zkušenost s nějakou manželskou poradnu v Praze? Nejlépe v Letňanech nebo poblíž. Ale pokud bude opravdu dobrá, může být i kdekoli v Praze. A bezplatná… Děkuji moc. :)

Reklama

Reakce:

Pety2
Ukecaná baba ;) 2361 příspěvků 19.02.17 11:15

Musí být fakt dobrá, a le hlavně bezplatná :roll: ještě že jste ochodní do záchrany manželství tolik investovat…

Ou
Závislačka 4980 příspěvků 19.02.17 11:18

Tak poradna kam spádově patříte - v Troji má velmi kvalitní tým.

http://www.csspraha.cz/…iste-trojska

Velmi dobřá lidé jsou i v Trianglu http://www.centrumtriangl.cz/

jinak tam samozřejmě můžete zajít sama, netřeba čekat, až najdete s partnerem shodu, že zkusíte někam zajít.

dedrichov
Závislačka 2696 příspěvků 19.02.17 11:38
@Pety2 píše:
Musí být fakt dobrá, a le hlavně bezplatná :roll: ještě že jste ochodní do záchrany manželství tolik investovat…

doporučila bys třeba půjčku? Neznáš rodinnou finanční situaci, ale co, sice nepomůžu, tak si trochu aspoň kopnu.
Nezlob se, ale ten komentář sis mohla odpustit.

Malaga
Generální žvanilka 24295 příspěvků 19.02.17 12:02

@dedrichov Já s Pety souhlasím v tom, že málokdy je něco dobrého a zároveň bezplatného (pokud se jedná o služby a poradenství a zahrnula bych tam i péči psychologa)…pokud se jedná třeba o pomeranče, které jsou levné, ale kyselé, tak fajn - asi tu špatnou investici přežiju, ale pokud se jedná o potíže ve vztahu ev. o jeho záchranu, tak bych uvažovala o finančních prioritách, aby ten výběr poradny to ještě víc nepohoršil…
Neříkám, že to není možné, ale dávat to do podmínek :nevim:

galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 19.02.17 13:41

Hlavně ty bezplatné jsou dost plné, buď je šílená objednací lhůta nebo na vás budou mít málo času :nevim:

Ananas.Ka
Nováček 3 příspěvky 19.02.17 19:27
@Anonymní píše:
Máte někdo dobrou zkušenost s nějakou manželskou poradnu v Praze? Nejlépe v Letňanech nebo poblíž. Ale pokud bude opravdu dobrá, může být i kdekoli v Praze. A bezplatná… Děkuji moc. :)

Ahoj jsem z Letňan a jezdím na Palmovku.Je to bezplatný. Neměla jsem peníze chodit někam, kde se platí :-(
Byla jsem tam 3×, měli jsme nejaky problém doma a já potřebovala s někým mluvit. Manžel se mnou nebyl, ani nevěděl, že někam chodim. Chodim k fajn paní.
Naštěstí ten „problém“ se vyřešil. Ale ještě tam pujdu.
Kdyžtak napiš zprávu, jestli by ses chtěla na něco zeptat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 21:08
@Ou píše:
Tak poradna kam spádově patříte - v Troji má velmi kvalitní tým.

http://www.csspraha.cz/…iste-trojska

Velmi dobřá lidé jsou i v Trianglu http://www.centrumtriangl.cz/

jinak tam samozřejmě můžete zajít sama, netřeba čekat, až najdete s partnerem shodu, že zkusíte někam zajít.

Díky moc, už jsem na to koukala. Pokud nenajdu nic blíž, zkusím. Díky! :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 21:09

@Ananas.Ka Děkuji moc! :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama