Doporučíte mi kadeřnici v Plzni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kettlery
Kecalka 446 příspěvků 06.03.18 15:26
Doporucite mi kadernici v Plzni?

Zdravim maminky z Plzne,

mohla byste mi nektera doporucit kadernici, se kterou jste opravdu spokojene? Jde mi o zmenu barvy. Mam sice svoji, ke ktere chodim dlouho a neni spatna ani draha. Rada bych ale na planovanou zmenu barvy nekoho, kdo opravdu umi a pouziva treba i kvalitnejsi znacky.

Diky za doporuceni.

Reklama

Reakce:

sharwl
Nováček 5 příspěvků 3 inzeráty 06.03.18 17:50

Ahoj, za mě kadeřnictví, co je na Skvrňanech. Hodná a šikovná paní, cena je taky fajn. Kadeřnictví MIMOSE

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Cannes, přehlídka trapasů: Odhalené zadky, prsa a strhnutá sukně

Ačkoliv se jedná o prestižní filmovou událost roku, festival v Cannes... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama