Reklama

Doporučíte mi kadeřnici v Plzni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kettlery
Kecalka 455 příspěvků 06.03.18 15:26
Doporucite mi kadernici v Plzni?

Zdravim maminky z Plzne,

mohla byste mi nektera doporucit kadernici, se kterou jste opravdu spokojene? Jde mi o zmenu barvy. Mam sice svoji, ke ktere chodim dlouho a neni spatna ani draha. Rada bych ale na planovanou zmenu barvy nekoho, kdo opravdu umi a pouziva treba i kvalitnejsi znacky.

Diky za doporuceni.

Reklama

Reakce:

sharwl
Nováček 5 příspěvků 06.03.18 17:50

Ahoj, za mě kadeřnictví, co je na Skvrňanech. Hodná a šikovná paní, cena je taky fajn. Kadeřnictví MIMOSE

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama