Doporučíte mi luxusní hotel?

Anonymní
18.12.19 06:32

Doporučíte mi luxusní hotel?

Predem se omlouvam za anonimitu, ale z duvodu darku na Vanoce musim :nevim:..
Byl by tu nekdo, kdo by mi poradil jakykoliv luxusni hotel (welness) cr, polsko, slovensko, rakousko, nemecko? Chci obdarovat tchanovce na Vanoce, ale bohuzel jsou velmi vybiravi a penez maji dost, takze si potrpi na drahe luxusni hotely. Predstavovala bych si neco jako hotel maximus v Brne, jenze tam uz byli nekolikrat :roll: Divala jsem se na slevomatu ale nic moc se mi nelibilo, tak Vas prosim, pokud byste mel kdokoliv nejake doporuceni, budu vam vdecna :kytka: PS: blbe pripominky, ze jim mam dat neco jineho nebo nic, kdyz maji hodne penez si nechte. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
18.12.19 06:32

Anonymitu* moc se omlouvam za preklep.

Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
1198
18.12.19 06:38

Zkus mrknout na Troyer v Trojanovicích (Beskydy)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 06:46

Grand hotel Permon Podbanské

• Nahlásit
  • Citovat
87
18.12.19 06:49
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3108
18.12.19 06:51

https://www.golebiewski.pl/karpacz#home www.grandhoteltatra.cz

Slevomat neni zrovna dobra stranka na hledání luxusu, tam jsou spis hotely, které nejdou jinak prodat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9430
18.12.19 06:51
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 06:54

Hotel alchymist v Praze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 06:55

Ahoj,
luxusni hotel bych na Slevomatu asi nehledal…
Hodne dobry je v Kaprunu (ten, ktery primo patri k laznim, ted mi vypadlo jmeno), v Cr bych doporucil Erlebachovu boudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1826
18.12.19 07:05

Spindleruv Mlyn - Windsor, Amenity.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2994
18.12.19 07:25
@Anonymní píše:
Predem se omlouvam za anonimitu, ale z duvodu darku na Vanoce musim :nevim:..
Byl by tu nekdo, kdo by mi poradil jakykoliv luxusni hotel (welness) cr, polsko, slovensko, rakousko, nemecko? Chci obdarovat tchanovce na Vanoce, ale bohuzel jsou velmi vybiravi a penez maji dost, takze si potrpi na drahe luxusni hotely. Predstavovala bych si neco jako hotel maximus v Brne, jenze tam uz byli nekolikrat :roll: Divala jsem se na slevomatu ale nic moc se mi nelibilo, tak Vas prosim, pokud byste mel kdokoliv nejake doporuceni, budu vam vdecna :kytka: PS: blbe pripominky, ze jim mam dat neco jineho nebo nic, kdyz maji hodne penez si nechte. Dekuji

Na slevomatu tento hotel nehledej, luxusní v celém světě jsou Marrioty nebo Sheratony co vím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 07:46

Hotel Augustiniánský dům Luhačovice. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
18.12.19 08:07

Určitě doporučuji voucher od Amazing Places. Mohou si pak sami vybrat na jaké luxusní místo pojedou. My pronajímáme třeba toto www.srubukocoura.cz a velice často je u nás pobyt dáván jako luxusní dárek a máme i vlastní vouchery.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15033
18.12.19 08:15
@Ennyka píše:
Určitě doporučuji voucher od Amazing Places. Mohou si pak sami vybrat na jaké luxusní místo pojedou. My pronajímáme třeba toto www.srubukocoura.cz a velice často je u nás pobyt dáván jako luxusní dárek a máme i vlastní vouchery.

Je to hezké, ale do luxusu to má daleko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3126
18.12.19 08:27

Projdi si na FB stranky Amazing places. Obcas tam maji fakt pekne tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama