Doporučte prosím gynekologa Zličín,Stodůlky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zvedavka22
Povídálka 19 příspěvků 29.01.18 19:41
Doporucite mi prosim gynekologa (Zlicin/Stodulky)

Ahoj holky, tak jsem se rozhodla, zmenim doktora..
Potrebovala bych poradit, zda mate nekde dobre zkusenosti Praha 5 (idealne na metru nekde B -Zlicin-Butovice) a budu radeji za doktorku, mate tipy? Moc dekuji

Reklama

Reakce:

Ada22
Kecalka 467 příspěvků 29.01.18 20:26

Celkem dlouho jsem chodila k mudr. Černému. Až na to, že většinou i přes objednání se čekalo ještě tak hoďku, tak jsem byla spokojená.

Ornwen
Závislačka 4048 příspěvků 1 inzerát 29.01.18 20:30

Chodím do medivy. Já teda k Turkové, vyhovuje mi víc, než Ptáček. Ten je obecně sice oblíbenější a nevím, jestli bere, ale pro mě je moc „mimískový“ typ. Ta doktorka je taková dost od rány, na co se člověk nezeptá, to nepoví, radši pokecá o jiných věcech… ale mě docela sedí.

rulez
Závislačka 3563 příspěvků 1 inzerát 29.01.18 20:53

Taky chodím do Medivy (Mudr. Turkova). A jsem moc spokojená. Během těhotenství jsem si zaplatila nadstandartní tehotensky balíček a bylo o mě hezky postarano. Vyhovuje mi možnost objednat se přes internetový kalendář, v případě že zapomenu na preventivní prohlídku mě hned píšou smsku ať se objednám. A celkově přístup celé ordinace je mi příjemný a cítím se tam skvěle.

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 167 příspěvků 29.01.18 20:56

Dobrý den,
taktéž mohu Medivu na Lužinách doporučit (roční poplatek 600Kč). Potvrzuji, že paní doktorka Turková, nyní Adamová, je přesně jak popisuje Ornwen, ale nám pomohla v Iscare k synovi, takže za mě dobrá. Sama ale chodím k MUDr. Ptáčkovi a vyhovuje mi více než paní doktorka, při vyšetření je víc „šetrnější“. Stejně jako u paní doktorky na co se nezeptáte to nepoví, ale to mi naopak při prvním těhotenství vyhovovalo, zbytečně neděsil. Dříve jsem chodila několik let k MUDr. Koubovi, dokud chodíte jen na prevenci, tak to ještě jde. Ale pokud chcete něco řešit, jako časté záněty močového měchýře nebo nedej bože neplodnost či krvácení mezi cykly, tak si také můžete vyslechnout přirovnání k hárající fence. A na jeho popleskání po stehně po vyšetření na koze jsem byla už dost alergická.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama