Doporučíte mi šátek na nošení syna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Domkakonka87
Povídálka 16 příspěvků 05.01.19 21:15
Doporučíte mi šátek na nošení syna?

Zdravím, mohu požádat o doporučení šátku na nošení mého syna? Značku, délku, materiál?

Má velikost je S -36/38, výška 158, syn má 4 měsíce, 6kilo.

Nemám s tím zkušenost. Dala bych ale asi přednost neelastickému, skrz recenze, které sem četla, syn už se přeci jen pronese. :lol:

Velmi mě bolí poslední dobou v kříži, nezhorší se to tím nošením?

Reakce:
inkognit
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 05.01.19 21:30

@Domkakonka87 pokud jsi začátečník doporučuji bavlněný šátek, podívej se na velikostní tabulky šátků a doporučuje se kupovat velikost šátku taková, jaká je tvoje konfekční velikost …ještě ti doporučím přidat se na fb do skupiny Nosíme děti. tam ti poradí holky hodně dobře, a můžeš si najít i regionální skupinku kam se přidáš a budeš se moct s někým i sejít a vyzkoušet šátek případně.. :)

Heivka
Závislačka 3477 příspěvků 05.01.19 21:55

@Domkakonka87 Vřele doporučuji českou značku Šamani, jejich šátky řady exkluzive line jsou krásně měkké a pohodlné od prvního dne. Velikost najdete na stránkách výrobce, popřípadě je můžete kontaktovat a rádi vám poradí, mě pomohli při výběru krátkého šátku pro v Čechách ne příliš používaném rychloúvazu na záda.

modravlocka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 05.01.19 22:12

Velikost bych brala 5-6. (5by měla stačit tobě, 6 bych brala asi já s ohledem na tatínka, kdyby také nosil). Značka se těžko radi, je jich nepřeberné množství, ze své zkušenosti vím, že se člověk musí do šátku zamilovat na první pohled. :-) Určitě také doporučuji přidat se do skupiny na FB, nacerpas tam dostatek inspiraci a rad. :-)
Sla bych spíše cestou predvyberu toho, co se Ti líbí, a následně vybrané šátky zkonzultovala s někým zkušeným. V každém případě vzhledem k věku dítěte určitě vybirej pevné (elastické jsou vhodné jen na ty nejmenší miminka) a vůbec se neboj ani použitých šátku - kvalitní šátek přežije XY dětí (můj šátek má téměř 15 let, nosí šesté dítě a troufám si říct, že má potenciál jich odnosit ještě několik).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >