Doporučíte nějaký přivýdělek k rodičáku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DangerousIzzi
Povídálka 41 příspěvků 8 inzerátů 02.01.19 09:31
Doporučite nejaky privydelek k rodicaku?

Ahoj holky, koukala jsem na hromadu stránek, ale nenarazila na nic co by mě nějak zaujalo, nemáte nějaký tip na privydelek? Hackuji zvířátka, které sem tam prodávám, ale ráda bych se nějak zabavila a nechci naletet.

Reakce:
Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 02.01.19 10:55

Pokud umíš zajímavě psát, zkus psaní článků. :wink:

smudlinky
Závislačka 2603 příspěvků 340 inzerátů 02.01.19 11:50

záleží co umíš a jaké máš kontakty. Co vím, dělají holky korektury, doučují jazyky, učetnictví, někdo tvoří a prodává na fleru, píší články do časopisů na web., programují apod.

DangerousIzzi
Povídálka 41 příspěvků 8 inzerátů 02.01.19 11:56

No právě neznam nikoho kdo by neco takoveho na doma mel. A kdyz uz tak to neni aktualni. Ale na fleru prodávám taky :).
Zkusím teda pohledat ještě a snad na něco narazím:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >