Doporučíte osvědčenou seznamku?

241
23.5.17 22:13

Doporucite osvedcenou seznamku?

Shanim pro kamosku spolehlivou seznamku, vím ze 100% asi nebude ale nějakou kde jste trebs poznali partnera a klaplo to. Kamarádce je 21 :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.5.17 22:25

@Triminka Tak zkuste „osvědčenou“ lide.cz, najde se tam i normální kluk občas při troše štěstí. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
23.5.17 22:28

@Triminka rande.cz,před rokem ve svých 21 letech jsem tam potkala mou skvělou polovičku :dance: ale bylo to na třetí pokus a chce to holt i filtrovat pár nechutných vzkazů :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2550
23.5.17 22:36

@Triminka ja si nasla manzela na znamost.cz, ale uz je to skoro 9 let zpatky :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.17 23:12
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.17 06:56

Ja mam uzasneho milionoveho manzela z Lide.cz :P Prosim o anonym, nikdo to nemusi vedet.

• Nahlásit
  • Citovat
241
24.5.17 17:01
@Hannah345 @Palomita
@Anonymní píše:
Ja mam uzasneho milionoveho manzela z Lide.cz :P Prosim o anonym, nikdo to nemusi vedet.

holky a to jste si dávali inzerát? nebo jste založili profil a náhoda?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2550
24.5.17 18:39

@Triminka ja si tam zalozila profil, ale hledala jsem jen nekoho na dopisovani, ne vazny vztah. Jednou na me na hlavni strance vykoukl profil sympataka na motorce, napsala jsem mu zpravu, abych mu motorku pochvalila, zacali jsme si dopisovat a bajecne jsme si rozumeli… po 14 dnech dopisovani za mnou prijel a ted uz mame 3 deti a v srpnu oslavime 4.vyroci svatby :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
24.5.17 19:55
@Triminka píše:
@Hannah345 @Palomitaholky a to jste si dávali inzerát? nebo jste založili profil a náhoda?

Já si jen založila profil. A nestačila se divit 8o během prvního večera jsem dostala asi 30 vzkazů :lol: některý hrozný, jiné zaujaly. Na schůzku jsem šla 3×. Poprvé nezaujal on mě, podruhé já jeho. A potřetí to bylo vzájemné kouzlo a jsme spolu už skoro rok :srdce:
Nikdy jsem vlastně ani nepsala jako prvni, ačkoliv to není nic proti ničemu. Myslím že většina to i ocení ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2550
25.5.17 08:51
@Hannah345 píše:
Já si jen založila profil. A nestačila se divit 8o během prvního večera jsem dostala asi 30 vzkazů :lol: některý hrozný, jiné zaujaly. Na schůzku jsem šla 3×. Poprvé nezaujal on mě, podruhé já jeho. A potřetí to bylo vzájemné kouzlo a jsme spolu už skoro rok :srdce:
Nikdy jsem vlastně ani nepsala jako prvni, ačkoliv to není nic proti ničemu. Myslím že většina to i ocení ;)

Taky mi napsalo par lidi, s par jsem si psala, ale sesla jsem se myslim jen s jednim a zustali jsme nakonec kamarady. Sama od sebe jsem napsala jen svemu manzelovi, ale nic jsem od toho necekala. On byl z Prahy, ja z Moravy - delilo nas 220km a navic je o 16 let starsi… Verim tomu, ze to tak ale melo byt :dance: on mi pak jeste rekl, ze ten vecer mu napsala i jina holka primo z Prahy, ale ja se ozvala jako prvni, tak mi dal prednost :mrgreen:
Tak at vam to vzajemne kouzlo jeste dlouho vydrzi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1248
25.5.17 09:11

Já mám chlapa ze seznamky rádia čas :) Vždycky jsem se seznamovala normálně, ale žadný z nich nestál za to, tak jsem si řekla, že zkusim tohle a co z toho bude. A jsem spokojená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
25.5.17 18:01

@Palomita děkuju,to i vám dvěma :kytka: šla jsem tenkrát na seznamku, protože jsem si ošklivě zlomila ruku a byla na neschopence. Chtěla jsem vědět, jak to tam funguje, a taky si trochu zkrátit chvíle doma :lol: netušila bych, že to opravdu může klapnout ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama