Reklama

Doporučíte pěkný hotel - Šumava, Jižní Čechy a okolí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BonnieD
Kecalka 431 příspěvků 09.01.17 12:06
Doporučíte pěkný hotel - Šumava, Jižní Čechy a okolí?

Zdravím všechny :mavam: A chci vás poprosit o radu. Už od prosince hledám nějaký pěkný hotýlek na Šumavě či v Jižních Čechách a nemohu najít. Když už mě něco zaujme, mají špatné recenze na pokoje, na jídlo, na personál :nevim: Vím, že všude budou asi nějaké mouchy, ale nemáte někdo dobrou zkušenost s nějakým pěkným hotelem, kde jsou nové vybavené a zrekonstruované pokoje, nejlépe apartmány s ledničkou, kde se dá zaplatit plná penze v hotelové restauraci (hledáme pouze hotýlek s restaurací, aby kdyžtak bylo na výběr z menu), popř. při nejlepší aby tam byl vnitřní bazén? Nehledáme hotel za hubičku „na přespání“, chceme si tam spíš pořádně odpočinout a užít si i nějakou dobrou (šumavskou) kuchyni, nejedeme lyžovat, jsem těhotná, takže spíš jen procházky v přírodě, max nějaký výlet. Doteď jsme do této oblasti jezdili do hotelu Zlatá hvězda ve Vimperku, ale už jsme tam byli mockrát a posledně to už mělo nějaké mouchy, chceme zkusit něco nového.

Starší diskuze jsem pročetla a nic jsem nenašla. Internet mám projetý, zajímá mě spíš osobní zkušenost.

Před moc děkuji, pokud někdo poradí. :hug:

Reklama

Reakce:

esterka.z.brna
Kecalka 360 příspěvků 09.01.17 12:18

Můžu doporučit hotel Admirál v Lipně nad Vltavou, jsou tam apartmány, je s restaurací, naproti hotelu je aquapark, okolí vhodné na procházky i výlety

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6232 příspěvků 09.01.17 12:48

Hotel Kašperk v Kašperských Horách a nebo hned pod Lipnem, ale už v Rakousku tento - byli jsme už dvakrát v chatce a nemůžeme si vynachválit

Lama Lama
Hvězda diskuse 47764 příspěvků 09.01.17 13:18

Hotel Annín. http://www.hotelannin.cz/
sporthotel zátoň https://www.sporthotel-zaton.cz/

reny14
Ukecaná baba ;) 2386 příspěvků 09.01.17 14:13

Hotel Srni v obci Srni. velky hotel, vnitrni bazen, super jidlo..

BonnieD
Kecalka 431 příspěvků 09.01.17 14:36

Moc všem děkuji, jdu to vše omrknout, na nějaké jsem podle názvu už koukala. A doufám, že už z nich vybereme :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama