Doporučíte praktického lékaře pro dospělé na Praze-východ?

20.12.20 14:11

Doporučíte praktického lékaře pro dospělé na Praze-východ?

Dobrý den, doporučíte praktického lékaře na Praze-východ či někde poblíž Nehvizd? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22674
20.12.20 14:39

Doporuceni je ti nejspis uplne k nicemu. Vezmes takoveho, ktery bere a jeste budes rada, ze jsi nejakeho nasla. Moji pribuzni se prestehovali na druhy konec Prahy a obvodaka shaneli neuspesne hrozne dlouho, Nakonec skoncili v Moji ambulanci, protoze jina volba nebyla. A do te bych neposlala ani nepritele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.20 15:27

Tak to není moc povzbuzující. Nicméně díky za reakci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3592
20.12.20 15:35
@mroe píše:
Doporuceni je ti nejspis uplne k nicemu. Vezmes takoveho, ktery bere a jeste budes rada, ze jsi nejakeho nasla. Moji pribuzni se prestehovali na druhy konec Prahy a obvodaka shaneli neuspesne hrozne dlouho, Nakonec skoncili v Moji ambulanci, protoze jina volba nebyla. A do te bych neposlala ani nepritele.

Já jezdím k obvodní hodinu přes celou Prahu, ale neměnila bych (nové pacienty ale dávno nebere). Předtím jsem měla jednu na Praze, kde bydlím, ale ta byla tragická.

Zakl. bohužel neporadím, je to asi fakt náhoda, natrefit na dobrého obvoďáka, který ještě bere, ale třeba budeš mít štěstí, alespoň držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51210
20.12.20 15:44

Jestli ti můžu poradit, tak si zavolej do tvé zdravotní pojišťovny, měli by ti poskytnout seznam praktiků v okolí, kteří berou. A pak si můžeš projet na netu recenze.
Já v okolí Prahy obvoďáka nesehnala a musím do Prahy, hodinu cesty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.20 15:59

Diky za reakci, jste moc hodné. Zkusím se zeptat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 17:28
@Michala12345 píše:
Dobrý den, doporučíte praktického lékaře na Praze-východ či někde poblíž Nehvizd? Děkuji.

Horoušánky - MUDr. Tomáš Dambrich
Velice pečlivý, lidský pan doktor, umí naslouchat pacientovi
Anonym bydliště díky

• Citovat
  • Nahlásit
1673
20.12.20 17:28

Zkus Horní Pocernice, z Nehvizd kousek a nějací tam jsou. Dobra by tam měla být MUDr Chudomelová nebo Juklová.
Já když hledám doktora (jakékoli) tak si nějakého naslepo (buď podle místě nebo specializace) najdu na internetu a pak podle jména hledat na netu recenzne a podle toho se rozhodnu, co dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.20 17:35

Moc děkuji. Já měla 18 let doktora mimo Prahu a teď se mi hleda těžko. 🤭

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6065
21.12.20 08:40

Paní doktorka Smithová z Úval. Doufám, že její příjmení píšu dobře. Milá a pečlivá, na mě někdy az moc, ale to je o tom, že je člověk zvyklej na odflaknute preventivky atd, toho se u ní člověk nedočká. Neni to doktorka co dá razítko, vezme prachy a nazdar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.12.20 08:53

Mnohokrát děkuji za tip. Pěkný den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
29.12.20 18:55
@2468 píše:
Paní doktorka Smithová z Úval. Doufám, že její příjmení píšu dobře. Milá a pečlivá, na mě někdy az moc, ale to je o tom, že je člověk zvyklej na odflaknute preventivky atd, toho se u ní člověk nedočká. Neni to doktorka co dá razítko, vezme prachy a nazdar.

Pani doktorka se jmenuje Schmidtová, a souhlasím je to nejlepší, nejmilejší a nejpeclivejsi lékařka jakou jsem poznala. Také jsem ji chtěla doporučit, myslím že ještě bere :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6065
30.12.20 10:01

@LucEm děkuji za opravu. Stále jí to příjmení motam 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
30.12.20 12:56

@2468 naprosto chápu také nam to trvalo :oops: :D